پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۲۷۶
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۰
گیتی آنلاین.اجرای طرح های موفق جهت ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد قاطع با جرائم مرتبط با اسلحه و مهمات و نزاع های دسته جمعی از اهم اقدامات دادگستری استان است
موسویان معاون قضایی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد:اجرای طرح های موفق جهت ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد قاطع با جرائم  مرتبط با اسلحه و مهمات و نزاع های دسته جمعی نیز از اهم اقدامات دادگستری استان

موسویان معاون قضایی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد:

اجرای طرح های موفق جهت ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد قاطع با جرائم  مرتبط با اسلحه و مهمات و نزاع های دسته جمعی نیز از اهم اقدامات دادگستری استان 

آیین تکریم و معارفه رئیس دادگاه عمومی بخش مارگون با حضور مسئولان قضایی استانی و شهرستان های دنا و مارگون در مصلای نماز جمعه ی این شهر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد و خبرنگار خبرگزاری میزان در استان، در این آیین سید وحید موسویان معاون قضایی دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد مسعود خاتم الانبیا حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق علیه السلام بنیانگذار مکتب فقه جعفری در سخنانی به تشریح اقدامات مؤثر دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت.

معاون قضایی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در این آیین گفت: اجرای برنامه های مؤثر سند تحول قوه قضاییه، در حوزه پیشگیری از وقوع جرم و احیای حقوق عامه و گسترش عدل و آزادی های مشروع، و اجرای برنامه های ارتقاء کیفیت آموزشی در دادگستری استان، همچنین تشکیل کارگروه مقابله با فساد و رفع تجاوز به انفال و اراضی ملی، و کسب رتبه برتر کشوری در حوزه ابلاغ الکترونیک قضایی و حوزه منابع انسانی، و کاهش قابل توجه پرونده های مُسن با تلاش شبانه‌روزی قضات و کارکنان شریف دادگستری استان از نمونه برنامه های موفق اجراء شده براساس سند تحول قضایی در استان می باشد.

 وی افزود: اجرای طرح های موفق جهت ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد قاطع با جرائم که مرتبط با اسلحه و مهمات و نزاع های دسته جمعی نیز از اهم این اقدامات می‌باشد.

-پ+

موسویان معاون قضایی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد:

اجرای طرح های موفق جهت ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد قاطع با جرائم مرتبط با اسلحه و مهمات و نزاع های دسته جمعی نیز از اهم اقدامات دادگستری استان 

آیین تکریم و معارفه رئیس دادگاه عمومی بخش مارگون با حضور مسئولان قضایی استانی و شهرستان های دنا و مارگون در مصلای نماز جمعه ی این شهر برگزار گردید.ه گزارش روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد و خبرنگار خبرگزاری میزان در استان، در این آیین سید وحید موسویان معاون قضایی دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد مسعود خاتم الانبیا حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق علیه السلام بنیانگذار مکتب فقه جعفری در سخنانی به تشریح اقدامات مؤثر دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت.

معاون قضایی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در این آیین گفت: اجرای برنامه های مؤثر سند تحول قوه قضاییه، در حوزه پیشگیری از وقوع جرم و احیای حقوق عامه و گسترش عدل و آزادی های مشروع، و اجرای برنامه های ارتقاء کیفیت آموزشی در دادگستری استان، همچنین تشکیل کارگروه مقابله با فساد و رفع تجاوز به انفال و اراضی ملی، و کسب رتبه برتر کشوری در حوزه ابلاغ الکترونیک قضایی و حوزه منابع انسانی، و کاهش قابل توجه پرونده های مُسن با تلاش شبانه‌روزی قضات و کارکنان شریف دادگستری استان از نمونه برنامه های موفق اجراء شده براساس سند تحول قضایی در استان می باشد.

 وی افزود: اجرای طرح های موفق جهت ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد قاطع با جرائم که مرتبط با اسلحه و مهمات و نزاع های دسته جمعی نیز از اهم این اقدامات می‌باشد.

موسویان در بخش دیگری از سخنان خود به توصیه به مقامات قضایی و دولتی شهرستان مارگون در خصوص مواردی از قبیل توجه به حقوق عامه و امنیت سرمایه‌گذاری در حوزه کارخانه سیمان مارگون و اراضی متعلق به شرکت شهرک های صنعتی استان پرداخت.

موسویان افزود: پیگیری و مطالبه گری در حوزه سد سقاوه، بهسازی و تعریض جاده های منتهی به شهرستان، از جمله مطالبات به حق مردم شهرستان مارگون می باشد.

 معاون قضایی دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص ارتباط مؤثر رئیس دادگاه بخش مارگون با سایر مقامات و مسئولان این شهرستان اظهار کرد: ارتباط موثر با امام جمعه و نهادهای انقلابی را در جهت پیشگیری از وقوع جرم و احیای حقوق عامه پیوسته داشته باشید.

معاون قضایی دادگستری استان در پایان اظهار کرد: پیگیری به منظور استقرار فرماندهی انتظامی و سایر ادارات در شهرستان، و برخورد قاطع با پدیده ی تهیه زغال از درختان بلوط را مد نظر داشته باشد.

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام خواجه‌پور امام جمعه شهرستان مارگون در سخنانی با اظهار اینکه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه کمرنگ شده است گفت: ما باید همواره در این راستا بکوشیم، همانطور که پیامبر اکرم با تقواترین و با اخلاق ترین شخص بوده و ما هم باید از او پیروی کنیم.

 وی در ادامه از مسئولیت ها به عنوان امانت الهی نزد بندگان خداوند یاد کرد و افزود: ما باید نسبت به این مسئولیت ها امانتدار، و وظایف خود را به خوبی اجرا کنیم.

وی در بخش پایانی سخنان خود ضمن تشکر از رئیس قبلی دادگاه عمومی بخش مارگون  اظهار کرد: هر کاری که برای رضای خدا بخواهیم انجام دهیم، به عدالت رفتار کنیم و ممکن است یکسری مخالفت‌های داشته باشد و برای ارتقاء عدالت اجتماعی از هیچ تلاشی دست نکشیم و آقای رهبر در کاهش جرائم و مشکلات سنگ تمام گذاشتند.

 

همچنین در این آیین قائمی فرماندار شهرستان مارگون  نیز در سخنانی با اشاره به اینکه لازمه ی توسعه و پیشرفت این شهرستان اتحاد و همدلی و وحدت میان اقوام ساکن در این شهرستان و پای کار بودن همه مسئولان است اظهار داشت: مارگون زاییده فقر و محرومیت و البته کم توجهی مسئولان است و مضاف بر محرومیت، مظلومیت این شهرستان است.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود از عدم استقرار ادارات شهرستان به جهت کاهش هزینه های مردم گلایه و تأکید کرد: مدیران کلی که تاکنون تلاشی برای استقرار ادارات شهرستانی در مارگون انجام نداده اند، به مقامات بالاتر معرفی خواهند شد.

 حامد رهبر رئیس قبلی دادگاه عمومی بخش مارگون نیز در سخنانی اظهار داشت: حدود ۵ سال افتخار خدمت گذاری در شهرستان مارگون توفیق ادای وظیفه در منصب دیگری از مناصب دستگاه قضایی برای بنده فراهم شده است بیش از هر چیز خداوند متعال را سپاسگزارم که در طول دوران خدمتم همه تلاشم را در جهت استقرار نظم و امنیت و گسترش عدالت، مقابله با فساد، احیای حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم و تکریم شهروندان مصروف داشته‌ام.

 که در همین راستا به جهت حفظ امنیت و استقرار آرامش تلاش های گسترده ای در مقابله با نزاع های عمومی سرقت حمل سلاح و سایر جرائم خشن صورت گرفته که بحمدالله تاکنون شاهد برقراری نظم و امنیت در تمامی حوزه قضایی شهرستان مارگون می باشیم.

رهبر از تلاش‌های خود درباره حمایت از سرمایه‌گذاری در این شهرستان خبر داد و افزود: کارخانه سیمان مارگون با تمام توان در حال تولید و فعالیت می‌باشد و این امر سبب دلگرمی به تشویق سرمایه‌گذاری در جهت فراهم آوردن مقدمات راه‌اندازی خط دوم تولید گردیده است. و موجب به کارگیری بیشتر از جوانان این شهرستان خواهد شد.

 وی با اظهار اینکه ۹۸ درصد از ابلاغات در حوزه قضایی شهرستان مارگون الکترونیک است، اظهار داشت: در راستای کاهش اطاله دادرسی و تسریع در رسیدگی به امور قضایی، اقداماتی از جمله؛ ابلاغ الکترونیک، مختومه نمودن تعداد کثیری از پرونده های معوقه صورت پذیرفته است.

 در ادامه این آیین علیرضا بهنام رئیس دادگاه عمومی بخش مارگون نیز در سخنانی گفت: ما برای امنیت این مردم هزاران شهید داده‌ایم، اجازه تعدی و ایجاد مزاحمت مردم را به هیچ وجه به شخصی نخواهیم داد.

 بهنام افزود: امنیت پایدار برای مردمی که به انقلاب وفادار هستند و شهید دادند، باید تأمین شود و در این راستا دستگاه قضایی و انتظامی فقط وظیفه ندارند بلکه همه مردم و مسئولین وظیفه دارند که برای ایجاد نظم و امنیت تلاش نمایند.

 وی با اظهار اینکه تنها یک دسته یک درصد از مردم قانون گریز هستند و ما اجازه نخواهیم داد که این یک درصد، امنیت ۹۹ درصد دیگر را خراب نمایند.

بهنام به کسانی که امنیت مردم را مخدوش نمایند هشدار داد و تصریح کرد: کسانی که دست به سلاح ببرند و امنیت مردم را مخدوش نمایند، برخورد با این افراد بسیار قاطع، سخت و خشن خواهد بود.

در این آیین از تلاشهای ارزنده حامد رهبر رئیس قبلی دادگاه عمومی بخش مارگون تقدیر شد و علیرضا به نام به عنوان رئیس جدید دادگاه این بخش به حاضران معرفی گردید.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: