پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۲۷۷
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۸
از نهم آبان ماه؛
نمایش «ببو» که به دلیل شیوع کرونا متوقف شده بود از نهم آبان به روی صحنه باز می گردد.
به گزارش روابط عمومی گروه، نمایش «ببو» که از روز دوشنبه، چهارم‌خردادماه یک‌هزار و چهارصد، با طراحی، نویسندگی و کارگردانی مهیار شیروانی در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه رفت، پس از یک هفته اجرا به دلیل شیوع کرونا متوقف و اکنون با بهبود شرایط، مجددا از نهم‌آبان‌ماه اجراهای خود را ادامه می دهد.
در خلاصه این نمایش که ژانر کمدی دارد، اینگونه آمده است که؛ در یکی از روزهایی که خانه‌ خالیست و مادر کامبیز در خانه حضور ندارد، او همدستان کلاه‌بردارش را در حین سرقت اشیاء باستانی، در زیر زمین خانه شان گروگان گرفته. ناگهان مادرش به خانه باز می گردد و با این صحنه گروگان‌گیری روبرو می‌شود. کاراکترهای داستان در موقعیتی که اعتماد کردن، سخت‌ترین کار است، باموانع شخصیتی‌شان برای مورد اعتماد قرار گرفتن مواجه می شوند.
بازیگران این نمایش ۸۰دقیقه‌ای(به ترتیب الفبا) عبارت از؛ پرستو الماس، نیکو پشوتن، عماد جاویدپور و مسعود رمضانی هستند. همچنین از دیگر عوامل این گروه نمایشی می‌توان به «مجری طرح: محمد گودرزیانی»، «‎طراح نور: رضا خضرایی»، «‎طراح گرافیک: محمدصادق زرجویان»، «طراح گریم: مریم سالاروند»، «مشاور طراحی صحنه: هادی بادپا»، «موسیقی: پوریا مهدی»، «گروه کارگردانی: ایمان حسینی و دانیال کریمیـ»، «‎مدیر اجرا: محمدرضا اربابی‌نیا»، «مدیر روابط‌عمومی: امیر قالیچی» و ‎«مشاور رسانه‌ای: امیر پارسائیان‌مهر» این نمایش را بر عهده دارد.
مهیار شیروانی که در کارنامه خود، نویسندگی و کارگردانی نمایش «یه هفته بعد هفته قبل» و همچنین نویسندگی و کارگردانی فیلم کوتاه «جنگل آسفالت» را دارد، از زمستان سال ۱۳۹۸ و پیش از آغاز پاندمی بیماری کرونا، به همراه گروه بازیگرانش تمرینات نمایش «ببو» را آغاز کرده بود.
این خبر در ادامه یادآور می شود، پیش فروش تخفیف دار نمایش «ببو» در سایت تیوال از روز جمعه 30مهر آغاز می شود و علاقه مندان می توانند نسبت به تهیه بلیت اقدام نمایند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: