پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۳۶۸
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱
سفر وزیر کشور به نواحی زلزله زده اندیکا در خوزستان
وزیر کشور با همراهی استاندار خوزستان، معاون عمرانی وزارت کشور، رییس سازمان مدیریت بحران کشور و مشاور عالی وزیر وارد منطقه تاراز اندیکا شد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر احمد وحیدی؛ وزیر کشور، که صبح امروز به منظور گفتگو با مردم در نواحی زلزله زده شهرستان اندیکا و بررسی روند رسیدگی‌ها به مردم از سوی دستگاه‌های مسئول، به استان خوزستان سفر کرد، ساعتی قبل وارد منطقه تاراز در شهرستان اندیکا شد.

وزیر کشور در این منطقه، با همراهی مسئولان محلی، از روستاهای سوسن سرخاب، سربازار، فرگه از توابع بخش چلو اندیکا بازدید کرد و در جریان این بازدیدها، ضمن گفتگو با مردم، وضعیت رسیدگی‌ها به این روستاها و راهکارهای حمایت از روند رفع محرومیت از این منطقه را مورد بررسی قرار داد.

وزیر کشور در ادامه این سفر نیز، با حضور در سایر روستاهای منطقه،  ضمن ارزیابی از شرایط مدیریت بحران زلزله در این شهرستان، در دیدار و گفتگوی چهره به چهره با مردم در این شهرستان، از نزدیک در جریان نقاط مثبت و چالش‌های موجود برای رفع محرومیت از این شهرستان قرار می‌گیرد.

خلیلیان؛ استاندار خوزستان، جمالی نژاد؛ معاون عمرانی وزارت کشور، نجار؛ رییس سازمان مدیریت بحران کشور و راسخی مشاور عالی وزیر، دکتر وحیدی را در این سفر همراهی می‌کنند.

اخبار تکمیلی از این بازدید، در پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور به آدرس www.moi.ir  منتشر می‌شود.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: