پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۴۶۲
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۱
با همت بومیان،محیط بانان پر تلاش منطقه حفاظت شده اشترانکوه و همکاری مراجع قانونی و به ویژه دادستانی شهرستان دورود
نیروهای یگان منطقه حفاظت شده اشترانکوه، پس از اطلاع از ورود سه نفر شکارچی درمنطقه و پس از تعقیب و گریز چند ساعته و درگیری با آنها موفق به دستگیری یک نفر از این متخلفین شدند.

به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان لرستان 

حسن سالاروند گفت: نیروهای یگان منطقه حفاظت شده اشترانکوه، پس از اطلاع از ورود سه نفر شکارچی درمنطقه و پس از تعقیب و گریز چند ساعته و درگیری با آنها موفق به دستگیری یک نفر از این متخلفین شدند.

سالاروند گفت: دو نفر از این متخلفین به علت تاریکی هوا متواری شده و یک نفر از آنها که دارای سابقه شکار و تخریب محیط زیست می باشد دستگیر شد.

سالاروند اظهار داشت: پرونده این متخلف پس از تنظیم صورتجلسه اولیه به دادگستری شهرستان ارجاع و پس از بازبینی تلفن همراه این متخلف تصاویری از شکار به همراه اسلحه غیر مجاز از وی بدست آمد و  قاضی پرونده بر اساس سابقه قبلی و تصاویر شکار بز وحشی، این متخلف سابقه دار را روانه زندان نمود.

سالاروند گفت: دو نفر متخلف دیگر که با مأمورین درگیر شده که با استفاده از تاریکی شب متواری شده بودند شناسایی شده و مراحل اخذ حکم جلب آنها در دست اقدام می باشد.

مسئول منطقه حفاظت شده اشترانکوه از همه دوستداران طبیعت درخواست نمود در صورت مشاهده هرگونه تخلف زیست محیطی آن را به نزدکترین اداره حفاظت محیط زیست یا به سامانه تلفنی 1540 اطلاع دهند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:حامد سیف
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: