پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۵۹۲
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
شهردار دمق گفت:شهرداری از پانزده روز پیش برای رفع آب گرفتکی های معابر، بخش زیادی ازکانال ها و مسیر عبور آبهای سطحی را در شهر دمق لایروبی و پاکسازی کرده است.

به گزارش گیتی آنلاین صبح امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری دمق،مصطفی محمدی وند، در این جلسه از آمادگی این ستاد با توجه به شروع فصل بارندگی و سرما خبرداد و گفت: واحدهای خدمات شهری،عمران،شهر سازی،نقلیه و آتش‌نشانی ضمن برنامه ریزی و رصد نقاط حادثه خیز در سطح شهر تمهیدات لازم را در راستای ارتقا آمادگی برای مقابله با هر نوع بحران و حوادث غیر مترقبه داشته باشند.

شهردار دمق به تمهیدات و اقدامات انجام شده اشاره کرد و افزود: این شهرداری از پانزده روز پیش برای رفع آب گرفتکی های معابر، بخش زیادی ازکانال ها و مسیر عبور آبهای سطحی را در شهر دمق  لایروبی و پاکسازی کرده است.

وی،جمع آوری نخاله و ضایعات  ساختمانی و رفع سد معبر از معابر، آماده سازی تجهيزات و ماشین آلات،تهیه ماسه و نمک زمستانی ازدیگر اقدامات این شهرداری برشمرد.
مهندس محمدی وند  با تاکید بر اطلاع رسانی در جهت ارتقا آمادگی شهروندان در مقابله با حوادث پیش بینی نشده گفت:آموزش های شهروندی از بهترین شیوه ها و راهکارهای ارتقا شاخص بهره وردی در مدیریت بحران است که باید مورد توجه و برنامه ریزی این ستاد قرار گیرد.

وی گفت:شهروندان عزیز نیز می توانند توسط تلفن ۳۴۴۸و ۱۲۵ آتش‌نشانی و شماره تماس ۰۹۱۸۹۱۵۱۳۴۴ مسوول خدمات شهری باشهرداری در حوزه مديريت بحران شهری در ارتباط باشند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:محیا حق وردی لو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: