پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۸۸۶
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۱
استاندار فارس در دیدار با رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران:
استاندار فارس با تاکید بر این که این استان نقشی کلیدی و اساسی در حوزه معدنی کشور دارد، گفت: نقشه راه چهارساله فارس در حوزه اکتشافات معدنی تهیه و عملیاتی شود.

دکتر محمدهادی ایمانیه در دیدار با رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با بیان این که ایمیدرو بایستی برای خارج شدن این استان از مشکلات حوزه اکتشاف، توسعه و نوسازی معادن اهتمام جدی داشته باشد، اظهارداشت: برای تسریع در این موضوع، تفاهم نامه جدیدی بر اساس منطقه بندی استانی با زمان بندی مطالعاتی و اجرایی بین استانداری فارس و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران منعقد خواهد شد. 


نماینده عالی دولت در استان فارس ادامه داد: طرح های جدید مطالعاتی در زمینه پهنه های اکتشافی معدنی استان فارس با همکاری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران پیش بینی خواهد شد و بر تعداد طرح های قبلی در این بخش، افزوده می شود.


وی تصریح کرد: در تفاهم نامه منعقد شده بین استانداری فارس و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران بایستی با دقت و شفافیت، وظایف و عملکرد دو طرف مشخص شود.


گفتنی است در این جلسه تعدادی از نمایندگان مردم فارس در مجلس شورای اسلامی و نیز برخی مدیران استان حضور داشتند.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: