پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۸۸۷
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۲
نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان فارس برگزار شد
سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس بر لزوم تدوین سند جایگاه روابط عمومی تاکید کرد و افزود: بر اساس اسناد و برنامه های چشم انداز بالا دستی تا کنون هیچ سند ساخت یافته ای در باره جایگاه روابط عمومی ‌ها تدوین نشده و جای خالی این موضوع به وضوح احساس می‌شود.

هادی بستام در نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان با اشاره به اینکه رویکردی تازه در حوزه روابط عمومی‌ها در پیش گرفته شده است بر لزوم برگزاری جلسات هم اندیشی به صورت مداوم تاکید کرد.

بستام با بیان اینکه بر اساس سنوات گذشته رتبه بندی دستگاه‌های اجرایی انجام می‌شود، عنوان کرد: از این پس با در نظر گرفتن ۵ معیار اصولی و محوری رتبه بندی روابط عمومی دستگاه های اجرایی نیز انجام خواهد شد.


وی همچنین بر لزوم تدوین سند جایگاه روابط عمومی تاکید کرد و افزود: بر اساس اسناد و برنامه های چشم انداز بالا دستی تا کنون هیچ سند ساخت یافته ای در باره جایگاه روابط عمومی ‌ها تدوین نشده و جای خالی این موضوع به وضوح احساس می‌شود.


سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس از تشکیل کمیته‌ها و کارگروه‌های تخصصی برای ارتقا جایگاه روابط عمومی با حضور فعالان این حوزه خبر داد.

گزارش اقداماتی که در حوزه افکارسنجی انجام شده از دیگر موارد مورد تاکید بستام بود.


وی در ادامه اظهار کرد: در حال حاضر بازخوردی از افکارسنجی مراجعان به دستگاه های اجرایی وجود ندارد و این اقدام زمینه رخدادهای ارزشمندی را فراهم خواهد کرد.


سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس همچنین با بیان اینکه هر یک از روابط عمومی‌ها شبکه‌هایی همچون گروه ها ، پیج ها و سایت ها برای انتشار مطالب و اخبار خود ایجاد کرده اند، عنوان کرد: بی تردید می‌توان از این ظرفیت ها در حوزه اطلاع رسانی  استفاده های بهینه و اثرگذاری داشت.


وی در پایان یادآور شد: هدف اصلی از برگزاری این جلسات هم افزایی است.


بستام تاکید کرد: همه ما در کنار هم با همفکری، همگرایی و هم افزایی می‌توانیم در راستای ارتقا جایگاه استان گام برداریم.