پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۸۹۰
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۶
جانشين فرمانده انتظامی استان از دستگيری پدر و پسر قاچاقچی و كشف 111 كيلو و 300 گرم ترياک در بازرسی از يک منزل مسكونی در شهرستان شيراز خبر داد.
سردار "يوسف ملک زاده" اظهار كرد: در راستای مبارزه با قاچاقچيان و سوداگران مرگ، ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان با همكاری كاركنان پليس فرودگاه شيراز با انجام كارهای فنی و اطلاعاتی از دپو محموله سنگين ترياک در منزل مسكونی در بلوار "تخت‌جمشيد" شيراز مطلع شدند و بررسی موضوع را به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن منزل موفق شدند 111 كيلو و 300 گرم مواد مخدر از نوع ترياک كشف كنند.

جانشين فرمانده انتظامی استان با بيان اينكه در اين خصوص 2 قاچاقچی حرفه‌ای كه پدر و پسر بودند دستگير شدند، بيان كرد: متهمان پس از سير مراحل قانونی روانه زندان شدند.

سردار "ملک زاده" خاطر نشان كرد: مبارزه بی اما ن با سوداگران مرگ با جديت ادامه دارد و به هيچ عنوان اجازه جولان به مخلان نظم و امنيت را نخواهيم داد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: