پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۹۰۶
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۴
دکتر رحیم زارع نماینده مردم آباده، بوانات، خرم‌بید و سرچهان در مجلس شورای اسلامی از تصویب تاسیس شهرداری در روستاهای باغ صفا و توجردی در وزارت کشور خبر داد و اظهار داشت؛ تاسیس شهرداری در این مناطق مقدمه ای برای توسعه دوچندان این مناطق و دسترسی بهتر شهروندان به سهم عادلانه از توسعه است.
دکتر زارع نماینده مردم آباده، بوانات، خرم‌بید و سرچهان در مجلس و فرماندار شهرستان نوبنیاد سرچهان در بازدید از روستاهای بخش باغ صفا با بررسی مشکلات مردم در بخشهای مختلف مخصوصا مسکن روستایی و شهری در این مناطق بر لزوم پیگیری منابع طبیعی در پاسخ استعلامات بنیاد مسکن و تسریع تا محدوده های درخواستی بنیاد جهت الحاق و بازنگری طرح های هادی تاکید کرد.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان سرچهان نیز در این بازدید با بیان اینکه بنیاد مسکن از همه ظرفیت های پیش رو برای توسعه روستایی و تامین مسکن شهری در این شهرستان استقبال میکند خاطر نشان کرد: باید از همه توان و ظرفیت های قانونی برای توسعه و محرومیت زدایی در این شهرستان استفاده کرد.

اسماعیل محمد جانی خاطر نشان کرد: توجردی و باغصفا دو منطقه مهم در شهرستان سرچهان است که بنیاد مسکن در سال های گذشته نیز خدمات قابل توجه و ارزشمندی در راستای توسعه و محرومینت زدایی در این مناطق به مردم ارائه داده است.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان سرچهان خاطر نشان کرد: توسعه شهری و روستایی در این شهرستان یک مطالبه جمعی است که مردم این شهرستان بعد از سالها محرومیت به دنبال آن هستند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: