پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۹۰۸
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۹
با مشارکت و همراهی بنیاد مسکن استان فارس کلید خورد
نشست هماهنگی و کارشناسی با حضور جعفری مدیر شعب بانک مسکن استان فارس، رضایی رئیس دایره ارتباطات و بازاریابی شعب بانک مسکن فارس، افروشه ریاست بانک مسکن شعبه مرکزی لار با مهندس امیر برومند مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان برگزار شد.
در این نشست که مهندس کوه پیما و آقای حاجی زاده کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان نیز حضور داشتند در محل شعبه مرکزی بانک مسکن لار پیرامون چگونگی جذب تسهیلات و اعتبارات مسکن در این شهرستان بحث و تبادل نظر گردید.

امیر برومند مدیر بنیاد مسکن لارستان دراین نشست با بیان اینکه تسهیل در جذب هر چه بهتر تسهیلات مسکن جهت متقاضیان موضوعی است که به توافق همه مسئولان رسیده است افزود: نظر به اجرای دستورالعمل داخلی بانک مسکن در آزاد سازی اقساط تسهیلات مسکن که باعث کُند شدن روند جذب تسهیلات و نارضایتی متقاضیان شده بود، مقرر گردید از این پس روند آزاد سازی اقساط بر اساس جدول آزاد سازی اقساط طبق دستورالعمل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی انجام گیرد.

 مهندس برومند ادامه داد: با توجه به ابلاغ تسهیلات جدید مسکن و افزایش مبلغ این تسهیلات مقرر گردید، استفاده کنندگان از تسهیلات سنوات گذشته، بدون تسویه حساب وام قبلی خود با افزایش متمم تسهیلات جدید دریافت نمایند.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان خاطرنشان کرد: بر این اساس ظرف مدت یک هفته دستور اجرای متمم مربوطه به کلیه شعب بانکهای مسکن شهرستان ها ابلاغ گردده است و امید است این تصمیات راهگشای مشکلات در جذب بیشتر و بهتر تسهیلات مسکن در این شهرستان گردد.

مهندس برومند با اشاره به اینکه شهرستان لارستان از جمله مناطق پیشتاز در استان فارس در اجرای طرح های مقاوم سازی مسکن روستایی و تامین مسکن شهری است افزود: با تعامل و هم افزایی ایجاد شده امید است زمینه رشد تسهیلات و روند بهتر اعطای آن را در شهرستان لارستان شاهد باشیم.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: