پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۹۰۹
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۸
جلسه هم اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات روستاهای بخش مرکزی شهرستان کوار با حضور اشکان کاظمی فرماندار شهرستان، مصطفی ایوبی مدیر بنیاد مسکن این شهرستان و برخی مسئولان محلی برگزار شد.
در این نشست که با حضور ناهید معاون فرماندار، نامداری بخشدار مرکزی و تعدادی از مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان و دهیاران بخش مرکزی در فرمانداری کوار برگزار شد، بر لزوم بهره گیری از ظرفیت های پالیش رو برای حل مشکلات بخش مرکزی تاکید گردید.

اشکان کاظمی فرماندار شهرستان در این جلسه اظهار داشت: دهیاران به عنوان پل ارتباطی مردم و دولت برای برطرف کردن مشکلات روستاها، تعامل و ارتباط تنگاتنگ با مسئولان را در اولویت کارهای خود قرار دهند و برای خدمت رسانی به مردم از هیچ تلاشی دریغ نکنند.  

کاظمی در زمینه برگزاری جلسات با دهیاران،  تعامل سازنده و همکاری با ادارات و تلاش دهیاران برای مطالعه و شناخت پتانسیل های منطقه خود از قبیل گردشگری، کشاورزی و صنایع نکاتی را یادآور و خواستار تلاش مضاعف دهیاران شد.

وی ادامه داد: ایجاد همدلی و مشارکت بیشتر روستائیان در اداره روستا با تلاش دهیاران در حوزه فعالیت دهیاری ها باید مورد توجه باشد.

کاظمی تاکید کرد: هر یک از روستاهای سطح شهرستان ظرفیت های خوبی در حوزه های مختلف دارد که باید آنها را شناسایی و در جهت توسعه و آبادانی استفاده کرد.

ایوبی سرپرست بنیاد مسکن شهرستان کوار نیز توضیحاتی در خصوص طرح های هادی روستاهای بخش مرکزی و خدمات قابل ارائه توسط بنیاد مسکن عنوان نمودند و خواستار هماهنگی و همکاری بیشتر سایر دستگاه های اجرایی خدمات رسان و دهیاران محترم روستاها با همدیگر جهت ارائه خدمات بهتر و برطرف نمودن مشکلات مردم شریف روستاهای شهرستان شد. 

در این جلسه که بیش از سه ساعت به طول انجامید مشکلات مربوط به طرح هادی، آب، راه، مخابرات، ورزش، برق، صنعت، منابع طبیعی و مسکن روستایی مورد بررسی قرار گرفت که پس از بیان مشکلات توسط دهیاران، مسئولین دستگاه های اجرایی حاضر در جلسه، در جهت پاسخگویی و ارائه گزارش اقدامات و پیگیری های انجام شده و موانع موجود توضیحات خود را ارائه نمودند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: