پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۹۶۲
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۰
رییس پارک ملی قطرویه از کشف ۲ فرد پرنده شاهین و دستگیری دو نفر متخلف، در ایست بازرسی قطرویه، توسط نیروی انتظامی اطلاع داد.
جواد مهدی پور، رییس اداره پارک ملی قطرویه با همکاری ایست و بازرسی این منطقه، هنگام گشت و کنترل خودروها، به یک دستگاه خودرو تاکسی مشکوک شده و در بازرسی از خودرو مذکور، ۲ فرد شاهین که به صورت ماهرانه ای جاسازی شده بودند، کشف و در جریان این پرونده دو نفر نیز، دستگیر شدند.

رئیس پارک ملی قطرویه خاطر نشان کرد: متخلفان قصد داشتند این پرندگان را به بوشهر انتقال داده و از آنجا، با هدف تجارب و با قیمت های نجومی، به کشورهای حوزه خلیج فارس قاچاق کرده و توسط دلالان و واسطه گران به شیوخ عرب بفروشند.

وی افزود: افراد دستگیر شده، بلافاصله با هماهنگی دادستان عمومی و انقلاب نی ریز تحویل بازداشتگاه موقت شده و مراتب به منظور سیر مراحل قانونی، صورت جلسه شد.

مهدی پور ابراز داشت: شکار، زنده گیری، خرید، فروش، حمل، نگهداری و صدور پرندگان شکاری، علاوه بر محکومیت به حداکثر مجازات حبس مقرر در قانون، جزای نقدی از سیصد میلیون ریال تا دو میلیارد ریال را در پی دارد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: