پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۹۶۴
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۰
جانشين فرمانده انتظامی استان از توقيف يک سواری پرادو قاچاق به ارزش 30 ميليارد ريال توسط ماموران انتظامی "داراب" خبر داد.
سردار یوسف ملک زاده، بيان كرد: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق كالا و ارز روز گذشته ماموران انتظامی داراب حين كنترل خودروهای عبوری به يک سواری پرادو مشكوک و دستور ايست را صادر كه راننده بدون توجه اقدام به فرار كرد. 

وی افزود: پس از طی مسافتی تعقيب و گريز راننده كه عرصه را بر خود تنگ می ديد با توجه به تاريكي هوا خودرو را رها و متواری شد.

جانشين فرمانده انتظامی استان با بيان اينكه در استعلام اوليه از سامانه پليس آگاهی مشخص شد خودرو پرادو قاچاق و از مبادی غيرقانونی وارد كشور شده است، تصريح كرد: ارزش سواری مذكور براير نظر كارشناسان 30 ميليارد ريال برآورد شده است.

سردار ملک زاده با اشاره به اينكه تلاش برای دستگيری راننده متواری ادامه دارد، به شهروندان توصيه كرد در صورت مشاهده هرگونه فعاليت غيرمجاز توسط افراد سودجو، موضوع را در اسرع وقت از طريق سامانه 110 به پليس اطلاع دهند.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: