پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۹۷۶
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۱
سعدیه شیراز، در پسین‌گاه پنجمین روز بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، پذیرایی فرهنگ‌وران و کتاب‌دوستان شیرازی بود.
آرین رزمجویی، مدیرگروه فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در این آیین با اشاره به برنامه‌ریزی هرساله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفته کتاب نسبت به رونمایی از کتاب‌های چاپ جدید امسال نیز به تبع هر سال در هر استان آیین رونمایی از کتاب‌های پژوهشی مربوط به همان استان رونمایی میشود که خوشبختانه  استان فارس با بیش از ۷۰ کتاب پژوهشی در زمینه استان فارس، بیشترین کتاب‌های پژوهشی استانی را داراست.

رزمجویی افزود: با آنکه پژوهشگران و نویسندگان فارس بیش از دیگر استان‌ها به پژوهش در فرهنگ، هنر، دانش و... پرداخته‌اند، هنوز بسیاری از زوایای استان فارس ناشناخته مانده‌اند که جای پژوهش دارند.

گفتنی است در این آیین کتاب‌های کیمیاگر عشایر نوشته همایون فرهمند، قلیچ‌خانی نوشته زینب قلیچ‌خانی، از دیلم تا دیلمان و خودآموز ترکی قشقایی نوشته محسن رجایی‌پناه از انتشارات قشقایی و کتاب‌های خاتم هنر صلح نوشته مهدی محسنی و مجموعه شعر خاتم شیراز نوشته حسن داناپور از انتشارات آینه رونمایی شدند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: