پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۳۹۸۳
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۸
گروه جهادی حاج قاسم سلیمانی ناحیه خرم آباد سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با مسئولیت حاج وحید یاری بسیجی توانمند و پر تلاش، در سال 99 و در ششمین جشنواره ملی مالک اشتر بسیج، مفتخر به کسب عنوان موفق ترین گروه جهادی در سطح بسیج شد.

كُونُوا دُعَاةَ النَّاسِ بِغَيْرِ أَلْسِنَتِكُمْ؛ 
امام خامنه ای فرمودند: «ما هرجا انقلابی عمل کردیم پیش رفتیم و هرجا از انقلابیگری و حرکت جهادی غفلت کردیم، عقب ماندیم و ناکام شدیم.»۱۳۹۵/۰۳/۱۴
این جمله‌ی حکیمانه رهبر انقلاب اسلامی به‌ وضوح اهمیت و جایگاه جهت‌گیری و کار جهادی را در منظومه‌ی ارزشی انقلاب اسلامی مشخص می‌کند.

توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته ترین مردم در نظام اسلامی، فرصت گرانبها و پرافتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم، موجبات رضایت پرودگار متعال را درپی خواهد داشت و به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی از این فرصت مسئولیت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و موثر به مردم نهایت استفاده را ببرند. قطعا کار برای رضای خداوند بدون اجر و پاداش نخواهد ماند.

گروه جهادی حاج قاسم سلیمانی، با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب و در بحث آتش به اختیار و ورود در تمام عرصه های خدمت رسانی به اقشار ضعیف و کمتر توسعه یافته پا به این عرصه مهم گذاشت. در این مسیر با فراز و نشیب هایی مواجه گردید در حالی که تنها حامی و یاور این گروه دعای خیر مردم و برکت خون شهدا بود که سختی مسیر را تبدیل به فرصت بی بدیلی نمود تا شرمنده سردار دلها شهید سلیمانی و تمامی شهدای نشویم.

حاج وحید یاری پس از کسب این موفقیت عظیم نوشت: 
 شایسته است از همه اعضای این گروه جهادی و تمام کسانی که با قلبهای مهربانشان زمینه این موفقیت را فراهم کردند تشکر کنم و دست تک تک این عزیزان را غرق در بوسه نمایم چراکه در این راه مقدس و در خدمت رسانی به مردم، متحمل رنج و زحمت های بسیاری شدند. این مهم، خود نقطه ای نورانی در باطن بیدار انسانهای آزاده و انقلابی  است  که بدون دیده شدن و سودجویی و خودنمایی و بدون هیچ چشم داشت مادی،  نیت خود را خدایی نگه داشته اند و هر جایی که نیاز بوده برای تسکین آلام و برداشتن دردهای جامعه در کنار مردم بطور خودجوش بوده و هستند. سلامتی و طول عمر یکایک شما عزیزان در کلیه مراحل زندگی را از خداوند منان مسئلت دارم.

برادر شما وحید یاری

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: