پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۰۵۲
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۷
نشست هماهنگی بازنگری طرح هادی روستای بائن از بخش مرکزی لارستان با مشارکت بنیاد مسکن برگزار شد ، مهندس امیر برومند مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان در این نشست بر لزوم بهره گیری از همه ظرفیت های پیش رو برای توسعه و محرومیت زدایی در روستاهای این شهرستان تاکید کرد.
مهندس برومند با اشاره به قابلیت های توسعه در روستای بائن اظهار داشت: هر کدام از روستاهای این شهرستان دارای ویژگی هایی خاص در توسعه و محرومیت زدایی هستند که باید از این ظرفیت ها با بازنگری در طرح های هادی بهره گیری کرد، بازنگری در طرح های هادی ظرفیتی است که میتوان با تاکید بر آن زمینه را برای رشد دوچندان قابلیت های توسعه در مناطق فراهم کرد.

مهندس برومند با برشمردن اهداف مورد نظر از تهیه و اجرای طرح‌های اظهار داشت: ایجاد زمینه توسعه و عمران روستاها با توجه به شرایط فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی، تأمین عادلانه امكانات از طریق ایجاد تسهیلات اجتماعی، تولیدی و رفاهی، هدایت وضعیت فیزیكی روستا و یجاد تسهیلات لازم جهت بهبود مسكن روستاییان و خدمات محیط زیستی و عمومی‌ از مهمترین اهداف طرح های هادی است که با جدیت دنبال می شود.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان اضافه کرد: در پایان افق 10 ساله طرحهای هادی روستایی و به دنبال تحولات جمعیتی و تغییر شرایط مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و كالبدی روستاها، طرح های تهیه شده نیازمند بازنگری و به هنگام سازی می باشند. 

مهندس برومند افزود: در جریان روند تهیه این طرحها، ضمن نقشه برداری مجدد و انجام مطالعات آماری و میدانی، كلیه اطلاعات روستاها به هنگام گردیده و بر مبنای شرایط جدید، برای یک دوره 10 ساله دیگر برنامه ریزی و طراحی می شوند.

وی با برشمردن اهداف مورد نظر بازنگری طرح های مذكور گفت: اهداف مورد نظر در اصل همان اهداف طرحهای هادی روستایی و استمرار آن در شرایط جدید  است که از جمله آن می توان به ایجاد زمینه توسعه و عمران روستاها باتوجه به شرایط فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی اشاره کرد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: