پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۰۵۸
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۷
فرماندار تربت حیدریه گفت : در راستای سیاست های دولت سیزدهم برای ساخت ۴ میلیون مسکن باید این امر دغدغه تمام مسئولان شهرستان باشد و همه ظرفیت‌های تربت حیدریه پای کار بیایند.
گیتی آنلاین، حسین شرافتی راد در اولین جلسه قرارگاه نهضت ملی مسکن شهرستان که با حضور مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی در محل فرمانداری تربت حیدریه برگزار شد، اظهار کرد: تشکیل قرارگاه نهضت ملی مسکن کار بسیار ارزشمندی است و هر دو هفته یکبار باید جلسات آن منظم و بصورت کاربردی برگزار شود .

وی افزود: در برخی نقاط شهرستان مانند سایت مسکن مهر ولیعصر ، کوی صدف و مسکن مهر کدکن که مردم درحال زندگی هستند باید خدمات مختلف مورد نیاز که مطالبه بحق آنان است در دسترس قرار گیرد و مشکلات مرتفع شود .

 مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی در ادامه این جلسه گفت : اتفاق بسیار خوبی که در نهضت مسکن ملی دیده شده این است که امتیازاتی که  قانون برای آن متصور شده برای اقدام ملی مسکن و مسکن مهر هم اعمال می شود و با توجه به آماده بودن زیرساخت‌های لازم در مسکن مهر ولیعصر با تامین و تکمیل  خدمات زیربنایی و روبنایی آن ، اقبال متقاضیان مسکن به آن بیشتر خواهد شد. 

سيدعبدالمجيد نژاد صفوی افزود : در سایت مسکن مهر ولیعصر تربت حیدریه،  ساخت مسجد شروع شده و زمین مورد نیاز سایر خدمات مانند کلانتری ، مراکز درمانی و تجاری بصورت رایگان واگذار می شود تا بزودی شاهد تحولی بزرگ در مبلمان این مجموعه و رفاه حال ساکنین آن باشیم.

وی بیان کرد: مبلغ اولیه واریزی متقاضیان نهضت ملی مسکن 400 میلیون ریال است که این مبلغ برای دهک های پایین مانند مددجویان بهزیستی و کمیته امداد به مبلغ 200 میلیون ریال کاهش می یابد .

 در پایان مصوبات زیر به تصویب اعضا رسید : 
۱- تکمیل و تحویل ۱۳عدد آسانسور تا ۲۰ آذر ماه سالجاری 
۲- تکمیل مسجد مسکن مهر
۳- شروع عملیات ساخت واحدهای تجاری مسکن مهر
۴- شروع روند ادامه آماده سازی سایت مسکن‌مهر
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: