پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۰۷۲
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۳
با هدف آموزش نیروی انسانی برای مصاحبه و جمع آوری خاطرات پیشگامان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس؛
کارگاه تخصصی «تاریخ شفاهی با گرایش دفاع مقدس» بر پایه شیوه نامه تدوینی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و سازمان اسناد ومدارک دفاع مقدس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، کارگاه «تاریخ شفاهی با گرایش دفاع مقدس» براساس شیوه نامه تخصصی تاریخ شفاهی که توسط سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و سازمان اسناد ومدارک دفاع مقدس تدوین شده است، برگزار شد.
هدف از برگزاری این کارگاه، آموزش نیروی انسانی برای مصاحبه و جمع آوری خاطرات پیشگامان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، ترغیب و تشویق پیشکسوتان دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برای نگارش خاطرات خود به صورت خودنوشت و نیز تجربه نگاری و نویسندگی کتاب بوده است.
زهرا باقری مدرس کارگاه تخصصی «تاریخ شفاهی با گرایش دفاع مقدس» درباره ضرورت بر‍پایی این کارگاه گفت: بازآفرینی گذشته‌ نه چندان دور رویدادهای مختلف اعم از اجتماعی، فرهنگی، سیاسی،اقتصادی و غیره در تاریخ معاصر حائز اهمیت است و برگزاری کارگاه های تخصصی در این زمینه مهم است.
لازم به توضیح است کارگاه «تاریخ شفاهی با گرایش دفاع مقدس» به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و با همکاری مدیریت اسناد ومدارک دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کرمانشاه برگزار شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: