پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۰۷۶
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۸
گیتی آنلاین ..سردار "کیقباد مصطفایی"فرمانده انتظامی استان با صدور پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را محضر فرمانده معظم کل قوا، بسیجیان دلاور و عموم مردم تبریک گفت.
پیام تبریک فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته بسیج

سردار "کیقباد مصطفایی"فرمانده انتظامی استان با صدور پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را محضر فرمانده معظم کل قوا، بسیجیان دلاور و عموم مردم تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین و به نقل از پایگاه  پایگاه خبری پلیس،‌ متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم؛

بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و حدیث عشق می‌دهد‌.
«امام خمینی رحمت الله علیه»

    هفته بسیج یادآور از خودگذشتگی فرزندان رشید ایران اسلامی است، یادگاران شجره طیبه ای که معمار کبیر انقلاب اسلامی بنا نهاد و نشان از دوراندیشی و نگاه راهبردی و همه جانبه آن پیر فرزانه بود، لشکر مخلص خدا در دوران دفاع مقدس که از همه اقشار مردم که در تمام ادوار تاریخ درخشان انقلاب اسلامی، مایه سرافرازی، اقتدار و اتحاد کشور عزیزمان بوده است.

    بسیجی بودن تنها به اسم نیست بلکه همه کسانی که در راه دین اسلام و انقلاب تلاش می‌کنند مجاهدان فی سبیل الله محسوب می‌شوند، همانطور که امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی فرمودند: "بسیج، مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‌های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده اند".

    پرواضح است که نقش بسیج در کنار دیگر نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی و مجموعه دستگاه های خدمتگزار در صحنه های مختلف محرومیت زدایی، عمران و آبادانی و کمک به مردم در بحران های طبیعی و اهتمام جدی در مبارزه‌ با بیماری منحوس کرونا، بی بدیل و شایسته تقدیر است.

    اینجانب فرا رسیدن هفته بسیج را به تمامی بسیجیان دلاور کشور به ویژه بسیجیان استان کهگیلویه و بویراحمد تبریک و تهنیت عرض نموده و برای این عزیزان توفیق روز افزون از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

سرتیپ دوم ستاد کیقباد مصطفایی

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد
 
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: