پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۱۰۵
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۶
فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش مأموران پليس فارس قاتلی كه 5 نفر را به قتل و دو نفر را گروگان گرفته بود به هلاكت رسيد.
سردار "رهام‌بخش حبيبی" بيان كرد: حوالی ساعت يک بامداد اولين روز از آذرماه از طريق مركز فوريت‌های پليسی 110 يک فقره درگيری منجر به قتل 5 نفر حدودا 35 الی 60 ساله در خيابان "عدل" شيراز به ماموران پليس اعلام و سريعا براي بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: ماموران در بررسی های اوليه مطلع شدند قاتل كه داماد خانواده بوده با اسلحه كلاش 5 نفر از بستگان درجه يک همسرش (2 نفر برادر زن، همسر، دختر و پسر برادر خانم خودش) را كشته و با گروگان گرفتن دو نفر از بستگان مقتولين سريعا متواری شده است.

فرمانده انتظامی استان خاطر نشان كرد: از همان لحظات اوليه ماموران پليس اقدامات خود را براي شناسايی و دستگيری شروع و با تحقيقات فنی و تخصصی محل اختفا قاتل را در همان حوالي شناسايي كردند.

سردار "حبيبی" تصريح كرد: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند كه قاتل به محض مشاهده پليس با اسلحه كلاش اقدام به تيراندازی به سمت ماموران كرد.

اين مقام ارشد انتظامی با اشاره به اينكه پس از حدود يک ساعت درگيری، قاتل بدون توجه به دستور پليس همچنان اقدام به تيراندازی می كرد، عنوان داشت: ماموران انتظامی در درگيری متقابل موفق شدند هر دو گروگان را به صورت صحيح و سالم آزاد و قاتل 55 ساله را به هلاكت برسانند.

وي با اشاره به اينكه علت اصلی درگيری برابر بررسی های اوليه پليس اختلاف مالي بر سر ارث و ميراث بوده است، عنوان داشت: امنيت كنونی استان فارس به سادگي به دست نيامده كه با حركات سوء عده‌ای از مخلان نظم و امنيت خدشه‌دار شود؛ بنابراين به مردم اطمينان می دهيم با تمام توان حافظ امنيت و نظم و آرامش آنان هستيم.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: