پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۱۲۱
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۹
‏ بیست و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد با حضور فریدون خودنیا مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان به ریاست رضا بیرانوند در صحن علنی برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد ضمن خیرمقدم به مهندس خودنیا و هیات همراه و تقدیر از خدمات رسانی قابل تحسین شرکت توزیع برق لرستان، بیان داشت: شهر گسترده شده و بالتبع مشکلات آن نیز گسترش یافته، تیربرق هایی در مناطق 1و2 شهرداری خرم آباد وجود دارند که بر سر راه رانندگان قرار گرفته و اکثر مواقع سبب تصادف و گره های ترافیکی می شوند و نقاط حادثه خیزی را رقم زده اند، انتظار داریم جابجایی این تیربرق ها در دستور کار قرار گیرد.

باتجربه ترین عضو شورای دور ششم که تجربه دور چهارم را نیز در کارنامه خود دارد، افزود: بیشتر معابر فرعی و حاشیه نشین شهر خاموش  و تاریک هستند و تصورت این است که شهر بی جان و مرده است، معتادین و سارقین نیز از این تاریکی استفاده کرده و اموال شهری و سرمایه های مردمی را سرقت می کنند .

رضا بیرانوند تاکید کرد: جناب خودنیا، انتظار می رود نحوه محاسبه فیش های مصرفی را  جهت آگاهی مردم اطلاع رسانی کنید زیرا برخی از همشهریان گاها به گفته خود با فیش های نجومی مواجه می شوند و چاره ای نمی بینند جز اینکه به شورای شهر مراجعه کنند .

کرم نعمتی نیز ضمن تشکر از زحمات حکمت بیرانوند مدیر اداره برق شهرستان خرم آباد، اظهار داشت: با قرارگاه خاتم الانبیا جهت احداث چند تقاطع غیرهمسطح  جلساتی برگزار شده و انتظار داریم در مکان هایی که برای احداث تقاطع غیرهمسطح در نظر می گیرند به سبب وجود برق فشار قوی و کابل های در مسیر، شرکت توزیع برق با شورای اسلامی شهر و شهرداری همکاری های لازم را داشته باشد.

هادی زینی وند بیان داشت: ویترین هر شهری ورودی های آن است که متاسفانه ورودی های خرم آباد ، فضای سبز و پارک ها با عدم روشنایی مواجه هستند.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر خرم آباد، گفت: برخی از مردم به دلیل اینکه منازل قولنامه ای دارند جهت نصب کنتور و دریافت استعلامات با مشکل روبرو شده و در مسیر دریافت پاسخ از شهرداری و شرکت توزیع برق سردرگم هستند؛ درخواست داریم ترتیبی اتخاذ شود  و این مسیر برای مردم هموار گردد.

مجید دریکوند تصریح کرد: شرکت توزیع برق لرستان در بین دستگاه های دیگر خوب عمل کرده، دو مکاتبه در خصوص جابجایی تیربرق ها در زیرگذر شهدا و روشنایی آن داشته ایم که هنوز پاسخی روشن دریافت نکرده ایم ، چند تیربرق در دور برگردان شهید سلیمانی هست که منتظریم هرچه سریعتر برداشته شود تا کار عمرانی دوربرگردان انجام گیرد ، انتظار داریم حفاری ها با  هماهنگی بیشتری صورت بگیرد زیرا ما مخاطب اعتماد مردم هستیم و همشهریان تصورشان این است شهرداری حفاری ها را انجام می دهد.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد خاطرنشان ساخت: به بحث مهم فرهنگ سازی بیشتر ورود کنید ، بابا برقی اثری ماندگار بود که تاثیر بسزایی داشت در واقع یک جنبش فرهنگی بود و بعد از بابابرقی دیگر توزیع برق نتوانست کار فرهنگی موثری داشته باشد .

حمیدرضا صفریان شهر خرم آباد را فاقد نورپردازی شهری خواند و عنوان کرد: عملکرد شرکت توزیع برق در بیشتر مواقع مثبت بوده هر جا که هنوز آب و گاز نداشته تیربرق در آنجا نصب بوده، توقع داریم روشنایی تپه پاگر، پارک طیب پشته حسین آباد، پارک بهار قاضی آباد و بام شهر و بام خاطره های پشت بازار تکمیل شود.

حجت احمدی رئیس کمیسیون عمرانی شورای اسلامی شهر خرم آباد یادآور شد: آرامستان های شهر فاقد روشنایی است و این موضوع مهم سبب بروز سرقت های نبشی و آهن آلات در این فضاها شده که با نصب چند تیر برق این مشکل حل می شود؛ خواسته دیگر مردم توازن در توزیع برق است ترانس هایی که قبلا در محله ای نصب شده به دلیل گستردگی محله جوابگوی نیاز امروز مردم نیست .

یونس امرایی رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر خرم آباد طی سخنانی اظهار داشت: تاریکی جرم زاست و حاشیه های شهر از خاموشی ها و تاریکی ها رنج می برند و با توجه به اینکه شهرداری مدیریت متمرکز شهر را به عهده دارد انتظار همکاری و تعامل بیشتری با شرکت توزیع برق داریم، امیدواریم اداره برق در بحث فرهنگ سازی بیشتر ورود کند و آموزش های لازم در مورد نحوه و زمان استفاده  از لامپ های کم مصرف را به مردم بدهد تا ان شا الله مشکل خاموشی ها هم برطرف شود ‌.

خبرنگار: مریم نظری

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: