پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۱۲۳
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۴
مدیر کل راه و شهرسازی استان به اتفاق حسین زهی نماینده خاش، تفتان و میرجاوه و جمعی از خبرنگاران از مراحل ساخت دو محور گوهر کوه _بزمان _خاش و روتک بطول ۲۰ کیلومتر بازدید کرد.

گیتی آنلاین-به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، مدیر کل راه و شهرسازی استان به اتفاق  حسین زهی نماینده خاش، تفتان و میرجاوه در مجلس شورای اسلامی ، ویسی مدیر کل  دیوان‌ محاسبات و جمعی  از خبرنگاران خبرگزاری های و مطبوعات استان از مراحل ساخت دو محور گوهر کوه _بزمان _خاش و روتک بطول ۲۰ کیلومتر بازدید کردند.

 عطاءاله اکبری افزود: دو محور روستایی مناطق کوهستانی مرکزی استان قرار داد و اتمام این دو پروژه سبب اتصال شهرستان های خاش و تفتان از یک سو به نقطه صفر مرزی و از سوی دیگر به مرکز کشور خواهد شد.

 وی با اعلام این مهم که اداره کل راه و شهرسازی استان مصمم است با وجود شرایط سخت طبیعی منطقه و محدودیت منابع مالی این دو پروژه مهم را به اتمام برساند.

 وی تاکید کرد: تمام پروژه های راهسازی این اداره کل علی رغم محدودیت منابع مالی در حال اجرا هستند.

وی نقش نمایندگان استان را در این شرایط که تخصیص اعتبار سال ۱۴۰۰ پروژه ها ۴۰ درصد می باشد حساس توصیف کردند و همراهی آنها را خواستار شد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان با اعلام این مهم که در قالب همین همراهی و همگامی در طول هفته گذشته در خصوص بزرگراه زابل_زاهدان با پیگیری این اداره کل سرگزی ۲۰۰۰ تن قیر و آقای دکتر دهمرده ۱۰ میلیارد تومان از تخصیص نقدی اعتبار پروژه مذکور را تامین کردند را اعلام داشتند، نمایندگان ظرفیت عظیمی هستند که مدیران باید از آن استفاده کنند.

اکبری افزود: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در شرایط کنونی در سطح ملی ظرفیت عظیمی هستند که مدیران در صورت هماهنگی و انتقال مشکلات به آنها می توانند در تامین منابع مالی طرح ها و پروژه های مهم استان موفق تر عمل کنند.


 اکبری حضور  حسین زهی را در کمیسیون عمران مجلس یک فرصت مغتنم برشمردند که تاکنون نتایج مطلوبی در توجه و تامین منابع حمایتی پروژه های مهم استان داشته است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: