پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۱۲۴
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۳
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان گفت:حضور دانش آموزان در کلاس های درس با رعایت شیوه نامه های نعریف شده از سوی مدارس بلا مانع است.
داود گلی در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین اظهار داشت: فعالیتهای حضوری مدارس ابتدایی و متوسطه اول سیستان و بلوچستان از دیروز آغاز شده است و نحوه و میزان حضور دانش‌آموزان در کلاس‌های درس، از طریق مدیران مدارس به اولیا اطلاع‌رسانی می شود.

وی افزود: مدارس ابتدایی و متوسطه اول استان از دوشنبه اول از دیروز فرآیند آموزش‌های حضوری خود را آغاز کرده اند.

وی تصریح کرد: در راستای صیانت از سلامت معلمان و دانش آموزان، رعایت نکات و دستورالعمل های بهداشتی بسیار ضروری و مورد تاکید است.

گلی گفت:  نحوه حضور دانش‌آموزان و استمرار فعالیت های آموزشی در مدارس بر اساس تصمیم شورای مدرسه و اقتضای شرایط از طریق مدیران و عوامل مدارس باید به اولیای دانش آموزان اطلاع رسانی شود.

وی خاطرنشان کرد: اولویت اصلی آموزش و پرورش صیانت از سلامت همکاران و دانش آموزان خواهد بود؛ بنابراین ضمن تاکید مجدد بر مشارکت حداکثری در طرح واکسیناسیون، حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، مواد ضدعفونی کننده و رعایت دستورالعمل های بهداشتی ضروری و مهم است.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: