پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۱۶۴
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۳
رئیس موسسه طنین ایثارگران کشور:
رئیس موسسه طنین ایثارگران کشور گفت؛ برگزاری یادواره شهدا، گامی مهم و موثر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی نسل جوان با این فرهنگ است.

اسماعیل بیگ محمدی در مراسم یادواره شهدا و تجلیل از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر در محل تالار وحدت دانشگاه دریانوردی چابهار اظهار کرد: ارزش و آثار گران بهای شهادت که برای جوامع اسلامی به میراث مانده است همه از برکت مجاهدت های مجاهدین دوران مبارزه حق بر باطل است که جان های شیرین شان را در راه اعتلای کلمه الله شجاعانه قربانی کرده اند.

وی با تاکید بر برگزاری هر چه بیشتر یادواره های شهدا اشاره کرد: برگزاری یادواره شهدا، گامی مهم و موثر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی نسل جوان با این فرهنگ است.

رئیس موسسه طنین ایثارگران کشور ادامه داد: نباید فراموش کنیم که امروز اگر انقلاب اسلامی به 43 سال رسیده است به برکت خون پاک همین شهداست.

گفتنی است در این مراسم از 53 خانواده معظم شاهد و ایثارگر چابهار تجلیل و مزار مطهر شهدای گمنام دانشگاه دریانوردی غباروبی و عطر افشانی شد.

همچنین دفتر نمایندگی موسسه طنین ایثار شعبه استان سیستان و بلوچستان در چابهار نیز افتتاح شد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: