پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۱۸۴
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۶
رهایی جوان 22 ساله پس از دو روز گروگان به علت اختلاف مالی

گروه استان ها- لرستان- فرمانده انتظامی استان، از رهایی جوان 22 ساله کوهدشتی که در پایتخت ربوده شده بود و در یکی از محله های خرم آباد نگهداری می شد، خبر داد. 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"یحیی الهی" در بیان جزییات این خبر اظهار  داشت: یکم آذرماه سال جاری،  ماموران پلیس استان از ربوده شدن جوان 22 ساله کوهدشتی توسط اعضای یک باند 3 نفره در پایتخت و انتقال وی به خرم آباد مطلع شدند.

وی افزود: بلافاصله ماموران با تشکیل تیم ویژه با بررسی های صورت گرفته و انجام اقدامات پلیسی محل اختفای گروگان را دریکی از محله های اطراف خرم آباد شناسایی و با عملیاتی غافلگیرانه جوان 22 ساله را آزاد کردند.

فرمانده انتظامی استان لرستان، با اشاره به دستگیری 3 نفر اعضای باند گروگان گیر که دارای سوابق متعدد کیفری از جمله، شرارت، تیراندازی، جرایم سایبری و غیره هستند،خاطرنشان کرد: طبق اظهارات گروگان، روز یکم آذرماه سال جاری چند فرد ناشناس به علت اختلافات مالی او را از تهران ربوده و به محله ای در خرم آباد منتقل و حبس کرده اند.

سردار الهی، در پایان با بیان اینکه در مخفیگاه  گروگان گیران 2 قبضه سلاح کمری، مقادیری خشاب و فشنگ مربوطه، تعدادی گوشی و تبلت و یک دستگاه سواری آزرا کشف شده است، ضمن هشدار به متخلفان که اعمال مجرمانه آنان از دید پلیس مخفی نخواهد ماند، به شهروندان توصیه کرد همچون گذشته خدمتگزاران خود را در برخورد با هنجارشکنان یاری نمایند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: