پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۲۲۳
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۷
مسوول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب گفت: همزمان با آخرین روز از هفته بسیج ۴۰ سری جهیزیه به ۴۰ زوج جوان و نیازمند این شهرستان اهدا شد.

گیتی آنلاین- سید مجتبی موسوی عصر جمعه در مراسم توزیع این تعداد جهیزیه به زوج های جوان میناب افزود: این جهیزیه ها شامل یخچال، لباسشویی، اجاق گاز، اتو، میزاتو، سرویس ظروف آرکوپال، سرویس قابلمه، تشک، جاروبرقی و پتو به ارزش هر سری ۱۲۵میلیون ریال بوده است.

وی بیان داشت: این جهیزیه ها به همت گروه جهادی شهید حججی و بسیج سازندگی سپاه میناب به زوج‌های جوان و افراد نیازمند متقاضی این شهرستان اهدا شد.

مسوول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب اظهارداشت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۶ مرحله توزیع جهیزیه توسط سپاه و گروه های جهادی به تعداد ۱۸۶سری به ارزش ۲۰ میلیارد ریال به زوج های مینابی اهدا شده است‌.

موسوی، یکی از برنامه‌های سپاه در راستای عمل به منویات رهبرمعظم انقلاب را تلاش در جهت ترویج ازدواج آسان و کم‌کردن هزینه‌های زندگی برای زوج‌های جوان عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه ۱۰ قلم کالای اساسی در هر سری از جهیزیه‌ها وجود دارد، اضافه کرد: تمام اقلام موجود در جهیزیه از تولیدات داخلی است و حمایت از تولید داخل نیز در این اقلام‌ها مورد توجه قرار گرفته است./ایرنا

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: