پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۲۳۰
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۷
کتابی به قلم محمدرضا مرزوقی منتشر شد؛
کتاب «بزرگ گوش کوچک» داستانی است نوشته‌ محمدرضا مرزوقی با تصویرگری رضا مکتبی، که زندگی شاه‌روباه ایرانی به عنوان یکی از حیوانات در معرض انقراض را روایت می‌کند.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این کتاب را در کنار ۱۰ جلد دیگر در قالب مجموعه‌ «آهای، مواظب ما باشید!» روانه‌ بازار کتاب کرده است.

این کتاب جلد چهارم از یک مجموعه ۱۱‌جلدی است که داستانش در مورد روباه کوچکی است که در یزد و حیاط خانه‌ یک پسر بچه زندگی می‌کند، روباه فقط میوه می‌خورد اما خانواده کودک به اشتباه فکر می‌کنند او مرغ‌ها و حیواناتشان را می‌خورد و قصد دارند او را بفروشند، پسر کوچک داستان ما که اشتباه دیگران را می‌داند سعی می‌کند به دیگران ثابت کند این حیوان کوچک کاری با دیگران ندارد.

با خواندن کتاب «بزرگ گوش کوچک»، کودک هم به طبیعت نزدیک می‌شود و هم اطلاعاتی در مورد این حیوان در حال انقراض به دست می‌آورد.

نویسنده‌ در بخشی از این کتاب، اطلاعاتی در مورد نوع زندگی و تغذیه این حیوان به مخاطب ارائه داده است و کتاب مخاطب بالای ۹ سال (نونهال) را با زندگی و ویژگی‌های این گونه‌ در معرض انقراض آشنا می‌کند.

این کتاب در ۳۲ صفحه با قیمت ۲۵هزار تومان و در شمارگان ۲۵۰۰ نسخه از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.

کتاب‌های این مجموعه با جلدی ضخیم و کاغذی باکیفیت تهیه و تولید شده و هم‌اکنون در تمام فروشگاه‌های کانون پرورش فکری و همچنین سایت عرضه‌ محصولات فرهنگی این مجموعه به نشانی shop.kpf.ir در دسترس علاقه‌مندان است.

یادآوری می‌شود در این طرح، زندگی گونه‌های جانوری در معرض انقراض ایران به قلم نویسندگان و تصویرگران کتاب کودک و نوجوان از سوی انتشارات کانون پرورش فکری چاپ شده است.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: