پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۲۶۷
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۳
وزیرکشور
‍ وزیر کشور با اشاره به مشکل کم‌آبی در چهارمحال و بختیاری، گفت: بسیاری از استان‌های کشور با مشکل کم‌آبی دست و پنجه نرم‌ می‌کنند، برنامه دولت اجرای عدالت در توزیع آب بوده، معضل کم‌آبی به یک مشکل عمومی تبدیل شده است.

شهرکرد گیتی انلاین مولوی
‍ وزیر کشور با اشاره به مشکل کم‌آبی در چهارمحال و بختیاری، گفت: بسیاری از استان‌های کشور با مشکل کم‌آبی دست و پنجه نرم‌ می‌کنند، برنامه دولت اجرای عدالت در توزیع آب بوده، معضل کم‌آبی به یک مشکل عمومی تبدیل شده است.

احمد وحیدی در آئین تکریم و معارفه استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به سوابق سردار غلامعلی حیدری، اظهار کرد: استاندار جدید علم خدمت‌گذاری را از استاندار سابق تحویل می‌گیرند و امیدواریم فصل جدیدی از مجاهدت و خدمت‌گذاری رقم بخورد، همچنین از زحمات و خدمات آقای عباسی تشکر می‌کنیم.

وزیر کشور افزود: امیدواریم با همدلی و همراهی مسئولان، نماینده ولی‌فقیه و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در چهارمحال و بختیاری شاهد اتفاقات خوب باشیم، این استان ظرفیت‌های فراوانی دارد که مهم‌ترین آن ولایت‌مداری و دین‌داری است.

وی با تاکید بر اینکه باید الگوی حضور همه‌جانبه مردم در حوزه اقتصادی تدوین شود، عنوان کرد: زمانی‌که مردم وارد عرصه فرهنگ، سیاست و امنیت شدند، شاهد حل و فصل مشکلات در این حوزه بودیم، اگر به ظرفیت‌های هر استان به‌صورت ویژه توجه شود، می‌توان در راستای توسعه گام برداشت، بسیاری از ظرفیت‌ها توسط مردم خلق می‌شود و دولت نقشی در آن ندارد.

وحیدی تاکید کرد: هنر اصلی دولت به میان آوردن مردم در فعالیت‌های اقتصادی است، اگر اقتصاد مردمی شود، بسیاری از مشکلات در این حوزه حل می‌شود.

وی اضافه کرد: چهارمحال و بختیاری سرچشمه دو رود بزرگ است، اما اکنون با مشکل کم‌آبی مواجه شده، مردم استان‌ها با یکدیگر مشکلی ندارند، امیدواریم خداوند رحمت خود را از کشور دریغ نکند و شاهد بارش برف و باران باشیم، دشمنان به‌دنبال اختلاف‌افکنی در مسئله آب هستند، اولویت اول دولت تامین آب شرب است.

وحیدی با بیان اینکه مسئله تنظیم بازار در اولویت دولت سیزدهم قرار دارد، گفت: قیمت برخی کالا مانند سیمان، فولاد و ... کنترل شد، حل و فصل مشکلات زمان‌بر است، امیدواریم دولت در رسیدن به اهداف خود سربلند شود و اگر دشمنان خباثت خود را کنار بگذارند با آنان وارد مذاکره می‌شویم.

وزیر کشور با تاکید بر اینکه دشمنان به هر روشی به‌دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی هستند، تصریح کرد: دشمنان از مشکلات کشور خوشنود می‌شوند که نشان‌دهنده خباثت آن‌ها است، اما مردم با هوشیاری اجازه میدان‌داری را به دشمنان نمی‌دهند.

وی در پایان با اشاره روند واکسیسناسیون در کشور، توضیح داد: خوشبختانه دولت در مسئله واکسیسناسیون کرونا عملکرد خوبی داشت و روند واکسیناسیون در کشور مطلوب است.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:محمود مولوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: