پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۲۶۹
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۱
غلامعلی حیدری
استاندار چهارمحال و بختیاری در اولین روز کاری خود به‌صورت سرزده از بخش کرونای بیمارستان هاجر شهرکرد بازدید کرد و در جریان مسائل و مشکلات بیماران و کادر بهداشت و درمان قرار گرفت.


شهرکرد گیتی انلاین مولوی 
استاندار چهارمحال و بختیاری در اولین روز کاری خود به‌صورت سرزده از بخش کرونای بیمارستان هاجر شهرکرد بازدید کرد و در جریان مسائل و مشکلات بیماران و کادر بهداشت و درمان قرار گرفت.

غلامعلی حیدری ششم آذرماه در بازدید سرزده از بیمارستان هاجر شهرکرد با تاکید بر اینکه کادر بهداشت و درمان از ابتدای شیوع بیماری کرونا شجاعانه، صادقانه و ایثارگرانه در میدان مبارزه با بیماری منحوس کرونا حضور داشتند، اظهار کرد: معتقدم با پشت میزنشینی نمی‌توان کار موثری انجام داد، بلکه باید مسائل و مشکلات به‌صورت میدانی احصا شود و برای حل آن‌ها برنامه‌ریزی کرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه حضور مردم در صحنه‌های مختلف به رفع هر چه بهتر مشکلات کمک می‌کند، گفت: با استفاده از ظرفیت‌های مردمی می‌توان کوهی از مشکلات را از میان برداشت و بر مشکلات فائق آمد.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از مردم در ایام شیوع کرونا دچار مشکلات فراوانی شدند، خاطرنشان کرد: مردم باید برای مبارزه با کرونا با همدلی و انسجام کادر بهداشت و درمان و مسئولان را یاری کنند، امروز بحث واکسیناسیون باید در اولویت قرار بگیرد.

حیدری تصریح کرد: هیچ مشکلی بابت تامین واکسن در چهارمحال و بختیاری وجود ندارد، از افرادی که تاکنون برای تزریق واکسن مراجعه نکرده‌اند، درخواست می‌شود در اولین فرصت به مراکز واکسیناسیون مراجعه کرده و سلامت خود و خانواده را از این طریق تضمین کنند.

استاندار چهارمحال و بختیاری در پایان تصریح کرد: مردم تا زمانی‌که بیماری کرونا کنترل نشده است، باید اجتماعات را به حداقل برسانند تا بتوانیم از این بیماری عبور کنیم.