پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۲۸۲
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۹
در پنجمین دوره؛
نمایش «حیاط خانه ما» به کارگردانی وحید خسروی در پنجمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی «چتر زندگی» یزد شایسته تقدیر شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، هیأت داوران پنجمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی، از نمایش «حیاط خانه ما» به دلیل بهره‌مندی از خلاقیت در ایده، بازیگری، کارگردانی، طراحی صحنه، موسیقی و توجه به تأثیر آموزشی در بخش کودک و نوجوان تقدیر ویژه کرد.

این نمایش که اجرای آن در مرکز تئاتر کانون برای دومین بار تمدید شده، درباره رنگ قرمز گیلاس‌های درختی است که تصمیمی عجیب می‌گیرد و برای رسیدن به تصمیمی که دارد دچار دردسرهایی می‌شود. او سفری را برای پیدا کردن جایگاه جدیدش آغاز می‌کند.

نمایش «حیاط خانه ما» به صورت تک بازیگر و با بازیگری و بازی‌سازی امیرحسین انصافی هر روز به جز روزهای شنبه ساعت ۱۶:۱۵ در سالن گلستان مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در پارک لاله تهران به روی صحنه است.

این اثر پیشتر در بیست‌وششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان به عنوان اثر برگزیده خانه تئاتر معرفی و موفق به دریافت جایزه بازیگری و نمایش‌نامه بخش خردسال شد.

پنجمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی «چتر زندگی» با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی، تحکیم و پاسداشت کانون مقدس خانه و خانواده و ایجاد فضای شاد و بانشاط در جامعه اواخر آبان ۱۴۰۰ در یزد برگزار شد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: