پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۲۸۶
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ایرانشهر به نمایندگی از فرماندهی انتظامی استان با حضور در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از تلاش های دکتر کامران کردی و کادر بهداشت و درمان این دانشگاه تقدیر کرد.

گیتی آنلاین-به نقل از روابط عمومی، سرهنگ کیخا در این دیدار از همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در خصوص تسریع روند بهبود پرسنل مجروح ماه گذشته نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کرد.

 کامران کردی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت:خدمات و تلاش های شایسته سرهنگ کیخا فرمانده انتظامی شهرستان و همکاران ایشان در حفظ سلامت و امنیت جامعه قابل تقدیر است.


وی  با بیان اینکه، زمان شیوع بیماری کرونا در استان، نیروی انتظامی با اقدامات موثر از جمله اجرای طرح محدودیت تردد و کنترل و نظارت بر اجرای پروتکل ها و مصوبات ستاد کرونا در مقابله با بیماری کرونا گام برداشته، افزود: در این مدت  با  عنایت ویژه  نیروی انتظامی شاهد عرصه ی جدیدی از خدمت خالصانه به مردم بودیم که جای تقدیر دارد.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: