پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۲۸۷
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۷
بیست و دومین مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار آموزش همزمان با سراسر کشور در مدارس شهر خوی برگزار شد.

بیست و دومین مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار آموزش  همزمان با سراسر کشور در مدارس شهر خوی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین از خوی ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی هدف از برگزاری مانور زلزله را آموزش صحیح دانش آموزان با این پدیده و اقدام‌های لازم برای مقابله با آن عنوان کرد و افزود: پناه‌گیری صحیح و تخلیه اضطراری مدرسه ۲ موضوع مهمی است که در این مانور مورد تاکید قرار گرفت.

یداله سلطانی تصریح کرد : با برگزاری این‌گونه مانورها، آمادگی دانش آموزان و آحاد جامعه برای مقابله با حوادث طبیعی ازجمله زلزله افزایش می‌یابد.

وی آموزش دوره‌های امداد و نجات را از راه‌های اصلی برای مقابله با آسیب‌های زلزله عنوان کرد و افزود: هدف شرکت آب و فاضلاب در این مانور تعمیر شیرآلات و لوله هایی که در اثر شکستگی دچار حادثه شده بودند .

مدیرعامل شرکت  با بیان این‌که این مانور به‌صورت نمادین با حضور دستگاه‌های امدادی در مدرسه شهید چمران برگزار شد، خاطرنشان کرد: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی،‌ مرکز اورژانس ۱۱۵،‌ هلال‌احمر، برق ،گاز و شهرداری ازجمله سازمان‌های حاضر در این برنامه بودند.

سلطانی گفت : در ارزیابی های انجام شده عملکرد شرکت آب و فاضلاب خوی در آیتم های سرعت رسیدن به محل از زمان تماس و انجام عملیات با کیفیت در زمان تعیین شده در حد استانداردهای تعریف شده بود.

 

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: