پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۲۹۴
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۶
با محوریت موضوعات مختلف؛
در دومین جلسه هیئت مدیره خانه موسیقی ایران موضوعاتی از جمله انتخاب مدیرعامل، مسائل صنفی، فعالیت های موسیقی و وضعیت آموزشگاه های موسیقی و کنسرت ها در شرایط کرونا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
دومین جلسه هیئت مدیره خانه موسیقی ایران با حضور داریوش پیرنیاکان(رئیس هیئت مدیره و سخنگو)، حمیدرضا اردلان(نایب رئیس)،حمیدرضا عاطفی(دبیر)، هنگامه اخوان، زیدالله طلوعی، محسن رجب پور و آذر هاشمی(بازرس) روز یکشنبه 7 آذرماه در محل خانه موسیقی تشکیل شد.

 

در این جلسه مباحث مربوط به مسائل صنفی، فعالیت ها، وضعیت کنسرت ها و آموزشگاه های موسیقی با توجه به شیوع کرونا و ... مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اعضای هیئت مدیره به پیگیری مشکلات اهالی موسیقی تاکید و ابراز امیدواری کردند با توجه به واکسیناسیون عمومی در کشور و رفع برخی محدودیت ها، فعالیت های موسیقی بزودی از سرگرفته و موجب رونق این فعالیت ها شود.

 

همچنین در این جلسه و در ادامه بررسی های جلسه قبل، موضوع انتخاب مدیرعامل براساس شرایط و ویژگی های مدیریتی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

داریوش پیرنیاکان(رئیس هیئت مدیره) در این جلسه گفت: اعضای هیئت مدیره هریک بر اساس ارتباط و شناخت خویش و با مشورت با دیگر اعضای پیشکسوت، از بین خواص و مدیران مجرب، درخواست ها، برنامه ها و رزومه هایی دریافت کرده اند و تاکنون نسبت به معرفی نخبگان و مدیران شایسته پیشنهادهایی داشته اند که هر یک بصورت دقیق مورد ارزیابی قرار گرفته و خواهد گرفت.

 

وی ابراز امیدواری کرد با توجه به مشکلات حقوقی و مالی خانه، هیئت مدیره پس دریافت برنامه ها و بررسی های لازم نسبت به معرفی مدیرعاملی توانا و زبده هرچه سریع تر تصمیم گیری کند.

 

لازم به توضیح است، طبق ماده 21 اساسنامه خانه موسیقی اعضای هیئت مدیره از بین خود یا خارج از آن یک نفر را به عنوان مدیرعامل انتخاب می نماید که انتخاب مجدد مدیرعامل برای دوره های بعد بلامانع است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: