پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۳۲۴
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱
گیتی آنلاین.. سرپرست فرمانده انتظامی کهگیلویه گفت: در اجرای طرح نظارت و برخورد با اصناف، ۷ واحد صنفی متخلف در این شهرستان پلمپ شد
پلمپ ۷ واحد صنفی متخلف در کهگیلویه

سرپرست فرمانده انتظامی کهگیلویه گفت: در اجرای طرح نظارت و برخورد با اصناف، ۷ واحد صنفی متخلف در این شهرستان پلمپ شد.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس،سرهنگ"علی مسعودجو" در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح اماکن عمومی، ساماندهی صنوف و جلوگیری از بروز تخلفات و جرایم صنفی، طرح کنترل و نظارت بر اصناف در شهرستان کهگیلویه اجرا شد.

وی افزود: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی به همراه ماموران بازرسی اتاق اصناف شهرستان از واحد های صنفی شهرستان بازدید که در این راستا برای ۴۸ واحد صنفی در سطح شهر دهدشت اخطار پلمپ صادر و تعداد ۷ واحد صنفی دیگر را به علت نداشتن پروانه کسب و عدم پرداخت حق عضویت پلمپ کردند.

سرپرست فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه تصریح کرد: طرح تشدید کنترل و نظارت بر صنوف با محوریت و رعایت ضوابط و مقررات مربوط به اصناف به صورت مستمر در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: