پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۳۳۴
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸
مرتضی کرمی
با حضور دکتر مرتضی کرمی، عضو هیئت علمی بخش علوم دامی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان و دکتر سید علی هاشمی مدیر شرکت کلارمایه چهارمحال و بختیاری انجام شد.
شهرکرد گیتی انلاین مولوی 
با حضور دکتر مرتضی کرمی، عضو هیئت علمی بخش علوم دامی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان و دکتر سید علی هاشمی مدیر شرکت کلارمایه چهارمحال و بختیاری انجام  شد.
دکتر مرتضی کرمي گفت: هدف از این  دیدار آشنایی با خط تولید کارخانه کلارمایه و رایزنی و تبادل اطلاعات در مورد استفاده‌ از محصول ویراستار در صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان است که خوشبختانه نتایج علمی قابل قبولی از این جلسه استخراج شده است.
عضو هیئت علمی بخش علوم دامی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان چهارمحال و بختياري ادامه داد: موضوع استفاده از محصول ویناس با اشکال مختلف در تغذیه دام، طیور و آبزیان مطلبی است که می توان آن را از دستاوردهای علوم روز دنیا دانست و با توجه به این مسئله، انعقاد یک تفاهم‌نامه بین شرکت کلارمایه و مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان می تواند نوید بخش آینده ای روشن در این مسیر باشد.
همچنین دکتر سید علی هاشمی مدیر شرکت کلارمایه با ابراز امیدواری در مورد این تفاهم‌نامه گفت: تفاهم‌نامه های مراکز علمی و صنعتی مطلبی است که بارها مقام معظم رهبری در  این مورد تاکید فرموده اند و امیدواریم با انعقاد این تفاهم‌نامه بتوانیم شرکت کلارمایه را به عنوان قرارگاه پیشگام در این امر در کشور معرفی کنیم.
گفتنی است انجام پروژه ویناس علاوه بر این که می تواند بر رشد اقتصادی منطقه تاثیر مستقیم بگذارد در مسئله کاهش آلودگی های زیست محیطی نقش به سزایی خواهد داشت.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:محمود مولوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: