پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۳۴۳
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۱
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از استقرار پزشک متخصص زنان و زایمان برای اولین بار در شهرستان قصرقند خبر داد.

 گیتی آنلاین-به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر،کامران کردی در این خصوص اظهار داشت :  یکی از مهم ترین اهداف دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر ارائه خدمات باکیفیت در مناطق محروم و روستاهای کم برخوردار و تسهیل دسترسی عادلانه همه ی مردم به خدمات بهداشتی و درمانی در این مناطق است.

️وی افزود : در این راستا و درجهت گسترش خدمات درمانی در شهرستان قصرقند ، دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر برنامه های متعددی همچون احداث بیمارستان، تجهیز مراکز خدمات جامع سلامت و استقرار پزشکان متخصص و ... را در دستور کار قرار داده است که در این راستا برای اولین بار پزشک متخصص زنان و زایمان جهت رفاه حال بیماران این شهرستان بصورت هفتگی و در روزهای پنجشنبه در شهرستان قصرقند حضور دارد.

وی تصریح کرد: از ابتدای آبان 1400 تاکنون 153 بیمار قصرقندی ویزیت و معاینه شده اند .

️رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در پایان اظهار کرد: راه اندازی بخش های دیالیز، آزمایشگاه، رادیولوژی و سونوگرافی و حضور متخصصین اطفال و داخلی در شهرستان قصرقند در طی ماه های آینده از مهم ترین برنامه های دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر است. 
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: