پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۳۴۴
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۱
دادستان نقده,،
دادستان نقده گفت: این دادستانی در مرحله تحقیقات مقدماتی به این نتیجه رسیده که مسئولان استانی اعم از مدیرکل حفاظت محیط‌زیست، رئیس محیط زیست ارومیه و رئیس ستاد احیای دریاچه ارومیه در زمینه انتخاب اتوبوس مناسب برای خبرنگاران قصور کرده‌اند.

اصغر نوعی قوشچی در گفت‌وگو با پایگاه خبری گیتی آنلاین در ارومیه اظهار داشت: پرونده اتوبوس خبرنگاران که تیرماه امسال در محدوده شهرستان نقده دچار حادثه شده و دو خبرنگار نیز جان خود را از دست دادند هم اکنون در مرحله تحقیقات مقدماتی قرار دارد.

وی تصریح کرد: دادستانی نقده در مرحله تحقیقات مقدماتی به این نتیجه رسیده که مسئولان استانی اعم از مدیرکل حفاظت محیط‌زیست آذربایجان‌غربی، رئیس محیط زیست شهرستان ارومیه و رئیس ستاد احیای دریاچه ارومیه در استان در زمینه انتخاب اتوبوس مناسب برای خبرنگاران قصور کرده‌اند.

دادستان شهرستان نقده گفت: با توجه به اینکه رسیدگی به این موضوع در صلاحیت دادسرای ارومیه است، پرونده به مرکز استان ارسال شده تا ادامه این پرونده در ارومیه رسیدگی شود.

وی بیان کرد: بنابراین در دادسرای ارومیه مشخص می‌شود که میزان قصور چه اندازه بوده و آیا اتهام متوجه آنها است یا نیست و در نهایت نتیجه پرونده در ارومیه مشخص می‌شود.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: