پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۳۵۲
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰
گیتی آنلاین. رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف کالا‌های قاچاق به ارزش تقریبی ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در محور یاسوج به اصفهان خبر داد.
کشف کالا‌های قاچاق در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف کالا‌های قاچاق به ارزش تقریبی ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در محور یاسوج به اصفهان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس،سرهنگ"خسرو محمدیان" در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با هماهنگی مرجع قضائی در محور یاسوج به اصفهان ایست و بازرسی دایر کردند.

وی افزود: ماموران حین انجام ایست و بازرسی به یک دستگاه خودروی سمند مشکوک شدند و به آن دستور توقف دادند.

محمدیان تصریح کرد: راننده با بی توجهی به دستورات پلیس از محل متواری که پس از طی مسافتی و با شلیک چند تیر هوایی و سپس به سمت لاستیک ها در نهایت خودرو متوقف و مأموران در بازرسی از خودروی مذکور ۱۰ دستگاه جارو برقی به مارک پاناسونیک، ۷ دستگاه جارو برقی به مارک فیلیپس، کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش تقریبی کالاهای کشف شده را ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرده‌اند،خاطرنشان کرد:  خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: