پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۳۵۹
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۵
به مناسبت سی و چهارمین “روز جهانی ایدز”، رویدادی با موضوع “روز جهانی ایدز” سال ۲۰۲۱ و دهمین سالگرد تأسیس مدرسه روبان قرمز لین فن برای دانش آموز اچ آی وی مثبت با موفقیت برگزار شد.

به مناسبت سی و چهارمین "روز جهانی ایدز”، رویدادی با موضوع "روز جهانی ایدز” سال ۲۰۲۱ و دهمین سالگرد تأسیس مدرسه روبان قرمز لین فن برای دانش آموز اچ آی وی مثبت با موفقیت برگزار شد.

پنگ لی یوان، سفیر حسن نیت برنامه پیشگیری و کنترل بیماری‌های سل و ایدز سازمان جهانی بهداشت، با ارسال یک پیام ویدیویی به دانش‌آموزان مدرسه روبان قرمز لین فن استان شان شی چین ضمن مرور خاطرات خوب خود با معلمان و دانش‌آموزان این مدرسه در طول ده سال گذشته، آنان را به یادگیری از الگوهای اطراف خود، ادامه تلاش برای ترویج عشق و دوستی و رسیدن به یک زندگی شاد تشویق کرد.

در این رویداد از مدرسه روبان قرمز لین فن به عنوان یک نمونه کوچک از پیشرفت‌هایی یاد شد که از طریق آن دولت و حزب کمونیست چین تلاش می‌کنند با ارائه مواردی مانند  درمان رایگان ضد رتروویروسی، جلوگیری از انتقال ویروس از مادر به کودک و پیشگیری از ایدز در مناطق‌ مهم، از کودکان مبتلا ویروس اچ آی وی حمایت کند. همچنین از مردم تمام اقشار جامعه خواسته شد که با تمام توان و در کنار یکدیگر برای پایان دادن به بیماری ایدز و تسریع روند ساختن یک چین سالم  تلاش کنند.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: