پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۳۹۲
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۵
سردار "امان اللهی
دیدار سردار "امان اللهی" با جانباز 100درصدی ناجا/جانبازان موجب سربلندي و افتخار اسلام هستند فرمانده انتظامي استان صبر و استقامت خانواده هاي معظم شهدا و جانبازان را موجب سربلندي و افتخار اسلام دانست .
شهرکرد گیتی انلاین مولوی 
دیدار سردار "امان اللهی" با جانباز 100درصدی ناجا/جانبازان موجب سربلندي و افتخار اسلام هستند 
 فرمانده انتظامي استان صبر و استقامت خانواده هاي معظم شهدا و جانبازان را موجب سربلندي و افتخار اسلام دانست . 
به گزارش پايگاه خبري پليس ، سردار " منوچهر امان اللهی" با توجه به شرایط جسمانی(قطع نخاع) جانباز 100درصد ناجا "محسن طاهری"ضمن حضور در محوطه ستاد فرماندهی با وی دیدار و گفتگو کرد.
سردار "امان اللهی" با اشاره به اينکه صبر و استقامت جانبازان موجب سربلندي و افتخار اسلام است بيان داشت: شما جانبازان سرافراز با از خود گذشتگي همواره اميد و انگيزه را به جامعه تزريق کرده ايد.
وي ضمن بزرگداشت مقام جانبازان انقلاب اسلامي و خانواده معزز آنها  گفت : جانبازان با نثار اعضاي بدن خود کلمه ايثار را به درستي معنا کردند و به راستي مجاهدان في سبيل الله هستند و همسران و فرزندان آنها با خدمتي که به جانبازان مي کنند لحظه به لحظه اجر خداوند را براي خود به ارمغان مي آورند.
فرمانده انتظامي استان بيان داشت :جانبازان و شهدا ايثار و جانفشاني را تا سر حد كمال به نمايش گذاشته اند و بدون ترديد امنيت و سر افرازي مملكت ايران اسلامي مديون رشادت هاي اين عزيزان مي باشد و آنان اين كشور اسلامي را با قطره هاي خون خود از  گزند جهان خواران بيمه کردند .
وي اظهار داشت :همين صبر و استقامت شما عزيزان است كه موجب رضايت پروردگار شده است و در سايه فداكاري و از خود گذشتگي شماست كه امروزه از امنيت پايداري در جامعه برخوردار هستيم.
در ادامه وی گفت : خدمت به خانواده شهداء و جانبازان وظيفه ديني و اسلامي ماست كه مي تواند فرهنگ جهاد و ايثار را در جامعه نهادينه كند.
امان اللهی ادامه داد : حفظ آرمان هاي شهداء وجانبازان و ادامه راه آنان را مهم ترين تكليف نسل امروز دانست گفت توجه به خانواده شهداء و جانبازان توجه به همه ارزش هاست .
وي با بيان اينکه جانبازان و خانواده شهدا همواره مايه دلگرمي و قوت قلب ما هستند و بايستي درس مردانگي، ايثار ، استقامت و صبوري  را از آنان آموخت،  ادامه داد : همه ما بايد ادامه دهنده راه آنان در راستاي حفاظت از دستاوردهاي انقلاب اسلامي و همچنين در دفاع از ولايت فقيه باشيم .
فرمانده انتظامی استان خاطر نشان ساخت: روحيه ايثار و از جان گذشتگي، از باورهاي ديني و اعتقادات قلبي انسان هاي پاک و خدايي نشأت مي گيرد که تداوم اين روحيه راز ماندگاري نظام جمهوري اسلامي است.
قابل ذکر است محسن طاهری جانباز 100درصد ناجا جمعی پاسگاه چشمه وزیر شهرستان تایباد در تاریخ 1379/8/30 در درگیری با اشرار مسلح به علت اصابت گلوله از ناحیه سر مجروح و منجر به قطع نخاع وی شد.در خاتمه فرمانده انتظامي استان با تقديم هدیه ای از زحمات و ايثارگري هاي جانباز قدرداني كرد.
 
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:محمود مولوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: