پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۳۹۴
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴
استاندار چهارمحال و بختیاری
استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اعمال سیاست‌های اقناعی در خصوص تشویق مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تزریق واکسن کرونا، گفت: رسانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی متناسب با مخاطب خود، در این خصوص فرهنگسازی کنند و تزریق واکسن و رعایت پروتکل‌های بهداشتی مورد تاکید قرار گیرد.
شهرکرد گیتی انلاین مولوی 
استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اعمال سیاست‌های اقناعی در خصوص تشویق مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تزریق واکسن کرونا، گفت: رسانه‌ها و دستگاه‌های  اجرایی متناسب با مخاطب خود، در این خصوص فرهنگسازی کنند و تزریق واکسن و رعایت پروتکل‌های بهداشتی مورد تاکید قرار گیرد.
غلامعلی حیدری در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا افزود: یکی از موضوعات مهم در خصوص مقابله با شیوع ویروس کرونا پیشگیری است که این مهم با فرهنگسازی و اقدامات ایجابی بیشتر به نتیجه می‌رسد.
وی، اعمال سیاست‌های ایجابی را مقدم بر اقدامات سلبی در مواجهه با افرادی که نسبت به تزریق واکسن امتناع می‌کنند و یا پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، دانست و گفت: در همین راستا می‌طلبد هر یک از دستگاه‌های اجرایی متناسب با گروه هدف خود نسبت به بومی کردن اقدامات فرهنگی برای دعوت مردم به رعایت بهداشت و تزریق واکسن اقدام کنند.
استاندار چهارمحال و بختیاری به نقش مهم رسانه در فرهنگسازی اشاره کرد و افزود: رسانه‌ها با تبیین اهمیت بهداشت و تزریق واکسن می‌توانند جامعه را نسبت به انجام این ۲ موضوع مهم تشویق و اقناع کنند.
حیدری ادامه داد: آموزش و پرورش، ائمه جمعه و جماعات، فرمانداران، پایگاه‌های بسیج، اصناف، پایانه‌ها و سایر دستگاه‌های اجرایی در خصوص فرهنگسازی رسالت مهمی برعهده دارند که انتظار می‌رود در این رابطه اقدامات موثری انجام دهند.
وی همچنین بر ضرورت آسیب‌شناسی شرایط کنونی استان در مقابله با شیوع کرونا تاکید کرد و گفت: این آسیب‌شناسی به صورت علمی باشد و پیشنهادات برای رسیدن به وضعیت با ثبات و ایمن در دستور کار قرار گیرد و همچنین مصوباتی که در ستاد کرونا تدوین می‌شود خروجی مناسبی داشته باشد.
گفتنی است، در این نشست گزارشی از روند شیوع کرونا در استان و نحوه اجرای طرح واکسیناسیون علیه کرونا ارائه شد و برخی فرمانداران به بیان آسیب‌ها و نیازمندی‌های شهرستان‌ها اشاره کردند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:محمود مولوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: