پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۴۳۵
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۴
به مناسبت هشتادمین سالگرد راه اندازی رادیو برون مرزی چین،  شی جین پینگ، رییس جمهوری خلق چین با ارسال پیام تبریک، به همه کارمندان گروه  رسانه‌ای چین تبریک و نیز به دوستان سراسر جهان که از رادیو برون مرزی چین حمایت می  کنند، صمیمانه سلام گفت.

وی در پیام تبریک خود اشاره کرد: در هشتاد سال گذشته، با  رهبری حزب کمونیست چین، رادیو برون مرزی چین با گسترش سنت خوب و پایبندی به وظیفه  اصلی خود، پیشنهادهای حزب کمونیست چین را تبلیغ و به طور کامل وضعیت توسعه چین را  معرفی کرده، همچنین فعالانه صدای چین را به دنیای بیرون  می  رساند.

 

شی جین پینگ تاکید کرد: امیدوارم گروه رسانه‌ای چین با توسعه  و نوآوری های پی در پی، توانایی ارتباطات بین‌المللی را تقویت بخشیده و یک رسانه  جدید و جهانی با توانایی هدایت، ارتباطات و نفوذ قوی ایجاد کند تا در تحقق رویای  رستاخیز ملت چین و ایجاد جامعه بشری با سرنوشت مشترک سهم بیشتری داشته  باشد.

 

بعد از ظهر 3 دسامبر جشن هشتادمین سالگرد راه اندازی رادیو  برون مرزی چین در پکن برگزار و پیام تبریک شی جین پینگ در این نشست خوانده شد.  هوانگ کون مینگ، عضو دفتر سیاسی کمیته مرکزی حزب کمونیست و وزیر تبلیغات کمیته  مرکزی حزب کمونیست چین در این مراسم حاضر شد و سخنرانی ایراد کرد.

 

3 دسامبر سال 1941 میلادی، رادیو شین هوا  یان‌آن برنامه رادیویی که در ژاپن پخش می شد را راه اندازی کرد و آن نشانگر شروع  فعالیت رادیو برون مرزی چین بود. در حال حاضر، گروه رسانه‌ای چین با 44 زبان  پخش  بین‌المللی را انجام می دهد

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: