پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۶۲۰
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۱
آئین تکریم و معارفه شهردار شهر رزن با شکوه و با حضور میهمانان ویژه از اقصی نقاط استان‌ همدان در مرکز فرهنگی و هنری تالار اندیشه شهر رزن برگزار گردید.
این برنامه با حضور مهندس درویشی مدیرکل امورشهری و شوراهای استانداری همدان، مسعود عسگریان شهردار و رئیس سابق شورای اسلامی شهر همدان،شهرداران روسای شوراهای اسلامی شهرهای کبودراهنگ،فامنین،قروه درگزین،دمق و کرفس و با حضور مدیران و نمایندگان  اقشار مختلف مردم شریف رزن روز سه شنبه مصادف با ۱۶ آذر و روز دانشجو برگزار گردید.
ابتدا مهدی سلطانی کمال، رئیس شورای اسلامی شهر رزن ضمن خیرمقدم خدمت حضار به تبیین خط مشی های شورای ششم پرداخت و از زحمات شوراها و شهرداران ادوار گذشته به ویژه آقای حجت  علیخانی(شهردار سابق) و بهمن عبدلی پور سرپرست شهرداری رزن تقدیر و تشکر نمود و عنوان کرد انتخاب دکتر احمد محمدی راستی نتیجه سه ماه بررسی تخصصی و آنالیز رزومه گزینه های سرشناس بوده است.
وی در ادامه به اقدامات ۴ماهه شهرداری و شورای اسلامی رزن پرداخت.
رئیس شورای اسلامی رزن در ادامه گفت:علی رغم تنگناهای مالی کارهای خوبی صورت گرفته است. تغییرات در بدنه شهرداری به حمایت شورای شهر نیازمند است که با همت شورای شهر انجام پذیرفته است که در گذشته بی سابقه بوده است. نیت همه اعضای شورا خدمت به مردم و کار برای آنهاست. کار فرهنگی و مدیریت جهادی از اولویت های شورای شهر رزن است و از مطالبات مقام معظم رهبری است که باید سر لوحه ی کار ما باشد.
شهرداری در 3 سطح با مردم در ارتباط است. اول: خدمت به مردم ، دوم : ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم : همکاری با سایر دستگاه ها.
مهدی سلطانی کمال افزود: شهرداری باید در مراجعات مردمی به شهرداری، باید تسهیل و تسریع کار مردم – تکریم آنان و اعتمادسازی به عنوان 4 شاخص مهم مورد توجه جدی باشد. شهرداری به عنوان سازمانی که سر و کارش با مردم است باید روحیه خدمتگذاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد و بسترهای لازم را جهت جذب سرمایه گزاران فراهم نماید. حفظ هویت و اصالت شهر و نگاه عدالت گستر به محله ها خواست مردم و شوراهاست و ان شاالله آنچه را که مایه روسفیدی و سرافرازی ما پیش خدا و بندگان خداست به انجام برسانیم.
 فرماندار رزن، و امام جمعه نیز پس از تشکر از خدمات و زحمات شهرداری و شورای اسلامی به تعاملات دستگاه ها با  این نهاد تاکید داشتند.
درویشی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها ضمن تاکید بر توانمندی های دکتر محمدی راستی از خدمات سرپرست و شهردار اسبق رزن قدردانی کرد وی که حامل پیام استاندار همدان بود برای شهردار و شورای اسلامی شهر رزن آرزوی توفیق روز افزون داشت.
پس از تقدیر از سرپرست شهرداری حکم شهردار رزن توسط نماینده استاندار اعطا شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:محیا حق وردی لو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: