پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۷۰۸
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۱
رییس پارک علم و فناوری هرمزگان:
رییس پارک علم و فناوری هرمزگان گفت: رویداد استان آپ با هدف توسعه و تقویت گفتمان فناوری در این استان برگزار می‌شود.

علی فتی روز شنبه در نشست خبری به مناسبت برگزاری این رویداد افزود: رویداد استان آپ که با محوریت پارک علم و فناوری هرمزگان و صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود ایجاد ارتباط با سرمایه پذیران مانند صاحبان ایده و کسب و کارهای دانش بنیان با سرمایه گذاران را دنبال می‌کند.

وی ادامه داد: حتی اگر این رویداد منجر به انعقاد قرارداد بین این ۲ گروه نشود موجب تقویت گفتمان فناوری در هرمزگان خواهد شد و همچنین محکی برای کسب و کارها نیز است.

وی اضافه کرد: برگزاری چنین رویدادی برای هرمزگان هزینه بسیاری دارد و از طرفی دسترسی به سرمایه گذاران ملی نداریم، شرکت‌ها و دارندگان ایده‌ای که در این دوره‌ها شرکت کنند می‌توانند به آنها کمک کرده و بزرگ شوند.

رییس پارک علم و فناوری هرمزگان ابراز کرد: تمامی فرآیندهای ثبت نام از طریق سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی انجام می‌شود که در آن سامانه رویداد هرمزگان قابل انتخاب است.

وی افزود: تیم‌ها می‌توانند تا ۲ دی ماه در این رویداد ثبت نام کنند و از چهار تا ۱۰ دی ماه کارگاه‌های آموزشی به صورت اینترنتی برای آن‌ها برگزار می‌شود.

فتی خاطر نشان کرد: مشاوره و بررسی ساختار کسب و کار و نحوه جذب سرمایه‌گذاران از ۱۱ تا ۲۴ دی ماه به صورت اینترنتی برگزار می‌شود و برنامه نهایی به صورت حضوری در پایان همان ماه اجرا می‌شود.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: