پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۴۸۵۸
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۷
فرمانده نیروی‌انتظامی شهرستان رزن گفت: امنیت حاصل همکاری ادارات و مردم، و همچنین حاصل تلاش و کوشش مشترک همه ارگان‌ها و ادارات است؛ تمام اقشار مردم برای امنیت باید قدمی بردارند.
مظاهر علیجانی در گفتگو با گیتی آنلاین ضمن تقدیر و تشکر از اصحاب رسانه افزود: کار در رسانه بسیار خطیر است؛ رسانه‌ها در ارتقای امنیت نقش اساسی دارند.
وی با اشاره به اینکه امنیت زمینه‌ساز فعالیت‌های دیگر می‌باشد گفت: امنیت حاصل همکاری ادارات و مردم، و همچنین حاصل تلاش و کوشش مشترک همه ارگان‌ها و ادارات است؛ تمام اقشار مردم برای امنیت باید قدمی بردارند.
فرمانده نیروی‌انتظامی شهرستان رزن خاطر نشان کرد: تلاش در جهت افزایش اشتغال و رونق اقتصادی باعث از بین رفتن جرائم می‌شود که ارگان‌ها باید این زمینه را فراهم کنند.
علیجانی ادامه داد: عملکرد درست ادارات، همراه ارائه خدمات خوب، ارائه خدمات بهداشتی و مشاوره‌ای نیز در کاهش جرم موثر است.
وی با اشاره پیشگیری وضعی گفت: پیشگیری وضعی یعنی با رعایت موازین ایمنی و آگاه‌سازی مردم هزینه‌های جرم را برای مجرمین بالا ببریم؛ در نتیجه نصب دوربین، آژیر خطر، مراقبت از مال و اموال، نصب نرده در در و پنجره، نصب درب فلزی، استفاده از قفل کتابی و بسیاری از اقدامات دیگر بعهده خود افراد می‌باشد که می‌تواند در ارتقای امنیت و پیشگیری از جرم مفید و موثر باشد.
فرمانده نیروی‌انتظامی افزود: خوشبختانه در حوزه پیشگیری اجتماعی، با توجه به حوزه وسیع شهرستان، از تمام ظرفیت‌ها و توان خود استفاده کرده‌ایم؛ نیرو‌های ما با تمامی کمبودهای، در زمینه‌های مختلف بصورت شبانه روزی خدمات رسانی می‌کنند.
علیجانی ادامه داد: به واسطه تلاش‌های شبانه‌روزی و جهادی، شاهد کمترین وقوع جرم در مقایسه به سایر شهرستان‌ها هستیم.
وی از عملکردها خبر داد و گفت: ۱درصد جرم و جرائم استان متعلق به رزن است، در حوزه کشف سرقت ۱۲۸ درصد نسبت به وقوع سرقت‌ها، کشفیات سرقت را داشته‌ایم.
فرمانده نیروی‌انتظامی شهرستان رزن خاطر نشان کرد: جرائم خشن و آزار‌دهنده و سرقت‌های مهمی در سطح شهرستان نداشتیم، در کشف کالای قاجاق و کشف دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال عملکرد موفقی داشته‌ایم؛ و همچنین ۷ مورد زمین‌خواری با کمک ادارات کشف و تحویل داده شد.
علیجانی از ماموریت‌های مختلف خبر داد و گفت: از ابتدای شروع سال تاکنون در مراسمات مختلف مانند ماه مبارک رمضان، دهه اول محرم، انتخابات مجلس و ریاست‌جمهوری اقدامات خوبی انجام دادیم و یک مورد گزارش امنیتی را نداشتیم.
وی با اشاره به اقدامات نیروی‌انتظامی در دوران کرونا افزود: از ابتدای شروع پیک پنجم و ششم، در بحث اعمال محدودیت‌ها، نیروی‌انتظامی غریب به دو ماه در ورودی شهرستان‌ها اقدام به کنترل ترددها، و همچنین نقش پشتیبانی ادارات صنعت و معدن و شبکه بهداشت را به درستی کردند.
فرمانده نیروی‌انتظامی در خاتمه ضمن تقدیر و تشکر از نیروهای خود، ادارات و مردم گفت: مشارکت مردم، تلاش نیروی‌انتظامی، حمایت ائمه شهرستان باعث خروجی خوبی به نام امنیت پایدار در شهرستان رزن شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:محیا حق وردی لو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: