پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۵۵۲۱
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۶
به گزارش گیتی آنلاین؛
دوره مربیگری مینی گلف، وود بال و کروکت با حضور بیش از 50 نفر از 15 استان به میزبانی جزیره کیش برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی هیات گلف استان هرمزگان؛ این دوره با حضور بیش از 50 نفر برگزار شد.

بیژن شبانکاره رئیس هیات گلف هرمزگان در حاشیه این دوره گفت: هرمزگان یکی از قطب های استعداد ورزشی کشور است و نیازمند توجه و توسعه سخت افزاری و نرم افزاری در این بخش می باشد.

وی افزود: هیات گلف هرمزگان با توجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص تشویق جوانان به شرکت در فعالیت های اجتماعی و ورزشی تصریح کرد: توجه به ظرفیت های ورزشی در بین جوانان یکی از اصول و اهداف ما می باشد، اما رسیدن به این اهداف نیازمند توسعه زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری می باشد.

عضو هیات رئیسه مینی گلف کشور اظهار داشت: ما برای جذب نسل جوان باید نیروی توانمند و آموزش دیده در اختیار داشته باشیم لذا در این راستا اقدام به تربیت مربی در رشته های مختلف زیر مجموعه هیات گلف نمودیم.

شبانکاره گفت: در دو بخش مردان و بانوان اقدام به تربیت مربی کرده ایم ودر آخرین اقدام 8 نفر نیز به دوره مربی گری مینی گلف، وود بال و کروکت به کیش اعزام نمودیم.

لازم به ذکر است آقایان حسین میرزایی، بیژن شبانکاره و خانم ها نجمه پویافر، آرزو مرادی، خاطره ملایی پلی، زری شجاعی، زهرا جمالی در رشته مینی گلف و زهرا جمالی نیز در رشته وودبال به این دوره اعزام شدند.

انتهای پیام


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: