پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۵۷۱۴
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۷
معاون سیاسی امنیتی استاندارچهارمحال وبختیاری
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تمامی برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر باید با محوریت مردم برگزار شود، نباید برگزاری برنامه‌های این ایام را به اعتبار گره بزنیم، تمامی دستگاه‌های اجرایی دارای اعتبار فرهنگی هستند و باید از این اعتبار برای این برنامه‌ها هزینه کنند.

شهرکرد گیتی انلاین مولوی 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تمامی برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر باید با محوریت مردم برگزار شود، نباید برگزاری برنامه‌های این ایام را به اعتبار گره بزنیم، تمامی دستگاه‌های اجرایی دارای اعتبار فرهنگی هستند و باید از این اعتبار برای این برنامه‌ها هزینه کنند.
جعفر مردانی  در ستاد گرامیداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه ایام‌الله دهه فجر یادآور ایثار، از خودگذشتگی و جانفشانی ملت ایران در شکست حکومت استبداد به رهبری امام راحل است، اظهار کرد: تجلیل از پیشگامان این نهضت باید در دستور کار قرار بگیرد، همچنین در این ایام باید عوامل ماندگاری انقلاب اسلامی برای عموم مردم تبیین شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: حضور منسجم و گسترده مردم در صحنه رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود و شاخصه‌های مردمی بودن مسئولان، ساده‌زیستی، اخلاص، کار جهادی و تلاش برای رفع محرومیت عامل تدوام این انقلاب محسوب می‌شود.
وی با اشاره به اینکه برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی ۲۶ کمیته پیش‌بینی شده است، عنوان کرد: مدیران و مسئولان این کمیته‌ها باید اهداف تعیین شده را دنبال کنند، تببین ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی در بین مردم به‌ویژه نسل جوان، بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی، تبیین دشمنی‌های استکبار جهانی، تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و تقویت وحدت و انسجام در جامعه از جمله مهم‌ترین این اهداف است.
مردانی با بیان اینکه گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی تشریفاتی و نمادین نیست، گفت: تمامی اقشار مردم باید برای تجدید میثاق با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب پای کار باشند و از انقلاب و نظام اسلامی صیانت کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: تمامی برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر باید با محوریت مردم برگزار شود، نباید برگزاری برنامه‌های این ایام را به اعتبار گره بزنیم، تمامی دستگاه‌ها اجرایی دارای اعتبار فرهنگی هستند و باید از این اعتبار برای این برنامه‌ها هزینه کنند و این اولین بار نیست که می‌خواهیم برنامه‌های بزرگداشت دهه فجر را برگزار کنیم.
وی با اشاره به اینکه در دو سال گذشته برگزاری برنامه‌ها و جشن‌های ایام‌الله دهه فجر تحت تاثیر بیماری کرونا قرار گرفت، عنوان کرد: باتوجه به بهبود شرایط کرونایی باید تلاش کنیم برنامه‌های این ایام به بهترین نحو برگزار شود.
مردانی با تاکید بر اینکه فضاسازی ایام‌الله دهه فجر در سطح شهرها و روستاها در دستور کار قرار بگیرد، یادآور شد: متولی فضاسازی در شهرها شهرداری و در روستاها دهیاری‌ها هستند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری در پایان تاکید کرد: کمیته‌های برگزاری برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان‌ها و بخش‌ها تشکیل شود و مدیران دستگاه‌های اجرایی در کمیته‌ها شرکت کرده و یا نماینده تام‌الاختیار معرفی کنند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:محمود مولوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: