پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۵۷۲۸
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۹
مدیرعامل پارک سلامت روان حاجات به مناسبت سالروز وفات حضرت‌ام‌البنین (سلام‌الله علیها) و روز تکریم مادران و همسران شهدا پیامی را صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک سلامت روان حاجات متن پیام به این شرح است: 
باسمه تعالی
سالروز وفات حضرت ام‌البنین (سلام‌الله علیها)، بزرگداشت بانویی است که نماد ایثار و مقاومت بوده و با صبر و فداکاری در راه حفظ ارزش‌های اسلامی چهره‌ای ماندگار در تاریخ برای پاسداشت مادران و همسران شهدا است. این روز برای حفظ فرهنگ ایثار و شهادت اهمیت ویژه‌ای دارد و لازم است، مادران و همسران شهیدی که با صبر و فداکاری خود زمینه ساز اقتدار وسربلندی این کشور شدند معرفی و تکریم شوند. مادران و همسران شهیدی که با تاسی از حضرت ام البنین (سلام‌الله علیها) جلوه های ایثار و استقامت را در شهادت عزیزان خود در تاریخ ماندگارکردند‌.

فرصت را مغتنم شمرده و در سالروز وفات حضرت ام‌البنین (سلام‌الله علیها) ضمن تکریم مقام مادران عزیز و همسران گرامی شهدای گران‌قدر و گرامیداشت شأن و منزلت آنان، از پروردگار متعال سلامت، سربلندی و توفیق بانوان فداکار و ایثارگر را از درگاه یکتای بی همتای مسئلت دارم.

دکتر بهمن حاجات نیا مدیر عامل پارک سلامت روان حاجات 

دی ماه ۱۴۰۰
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: