پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۵۷۳۰
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۱
گروه‌های جهادی به یاری سیل زدگان شهرستان رستم فارس شتافتند
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه مقاومت شهرستان رستم گفت: بارندگی‌های شنبه ۲۵ دی ماه در شهرستان رستم منجر به وقوع سیل و طغیان رودخانه فهلیان و آبگرفتگی معابر، خیابان و منازل شهر کوپن و روستای تل افغان شد. رحمت الله نیکنام افزود: گروه‌های جهادی مستقر در منطقه سریعا به یاری مردم سیل زده که به دلیل طغیان رودخانه فهلیان دچار مشکل شده بودند، شتافتند.
وی بیان کرد: خروش رودخانه فهلیان و وقوع سیل از غروب آفتاب شنبه آغاز شد و باعث خسارت به بسیاری از خانه‌ها و زمین‌های کشاورزی شد و تاکنون مشخص شده که حدود ۱۵ خانه و بیش از ۷۰ هکتار از زمین‌های کشاورزی که در نزدیکی رودخانه بودند آسیب بیشتری دیده اند.
نیکنام اظهار داشت: هم اکنون ۷ گروه جهادی با ۸۰ نفر مشغول کمک رسانی و انجام اقدامات اولیه برای باز کردن معابر، تخلیه و پاکسازی گل و لای، جابه جایی اثاثیه منزل هستند که همکاری خوبی بین نیرو‌های هلال احمر، اداره راه و شهرسازی و شهرداری وجود دارد.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه مقاومت شهرستان رستم گفت: امیدواریم با کمک‌های مردمی و حمایت نهاد‌های دولتی بتوان به خانواده‌ها و افراد سیل زده کمک‌های ویژه‌ای کرد تا بخشی از خسارت‌های وارد شده جبران شود.
شهرستان رستم به مرکزیت شهر مصیری در غرب استان فارس است و فاصله آن تا شیراز حدود ۱۴۰ کیلومتر است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: