پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۵۸۲۱
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۹
فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در شهرستان مرکز استان خبر داد.
اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد

فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در شهرستان مرکز استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"علی کرم بازیان" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز با حضور رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان، رئیس پلیس پیشگیری، جانشین پلیس راهور استان، برخی از مسئولان و کارکنان انتظامی استان در روز چهارم در شهر یاسوج به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: در اجرای این طرح ماموران از تعدادی واحد صنفی بازدید و ۱ واحد صنفی پلمپ و ۱۱ دستگاه خودرو اعمال قانون شد.

بازیان تصریح کرد: در این طرح ۳ نفر متهم دستگیر، ۱۰ دستگاه خودرو توقیف و به ۵۸ نفر تذکر لسانی داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند،خاطرنشان کرد: طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی برابر قانون برای افزایش سطح امنیت و آرامش مردم شریف شهرستان بویراحمد در سال ۱۴۰۰ همچنان ادامه دارد و تاکنون موفقیت‌های خوبی در این راستا داشته ایم و با مخلان نظم و آرامش مردم برخورد جدی صورت می‌گیرد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: